איזה יופי: המסכות מעולם לא הריחו טוב יותר! AdobeStock
סטייל

איזה יופי: המסכות מעולם לא הריחו טוב יותר!

לוריאל פריז משיקה את המסקרה של ביונסה שמנםחת ומעבה את הריסים, גרנייה משיקים מארז מיוחד של חימר ופחם לינקוי וטיהור הפנים וחברה ישראלית חדשה מביאה פתרון לריחות הלא נעימים במסיכות הפנים שאנו עוטים - כל המוצרים שעוש לנו את השבוע לקצת יותר מטופח

ירדן ויזל: "מאמינה שטיפוח מגיע גם מבפנים" צילום מסך מאינסטגרם
סטייל

ירדן ויזל: "מאמינה שטיפוח מגיע גם מבפנים"

עם למעלה מרבע מיליון עוקבים באינסטגרם, מתחזקת ירדן ויזל את מעמדה כמגיחשת טלוויזיה, אושיית אופנה ומובילת דעת קהל. תפסנו את הכוכבת רגע אחרי צילומים לקמפיין חדש ושמענו ממה על שגרת הטיפוח שלה, מה הדבר הראשון שהיא עושה בבוקר ואיזה אימון מהווה עבורה טיפול פסיכולוגי?

זוהרת: סוד הגלואו של ג'ניפר לופז Gettyimages.IL/Nicholas Hunt
סטייל

זוהרת: סוד הגלואו של ג'ניפר לופז

ג'יי לו היא ההוכחה החיה שגיל הוא רק מספר. בגיל 51 היא עדיין שולטת פעילה בתעשיית המוזיקה ומדי פעם עושה גיחה לתחום המשחק. ג'יי לו לגמרי משתבחת משנה לשנה ומפליאה את כולם עם עור מדהים ומעורר קנאה. מסתבר שיש לה מוצר שהיא משתמשת בו על מנת לשמר את הגלואו של העור ולהזין אותו, אתם לא תאמינו באיזה מוצר מדובר!

איזה יופי: בני הזוג המפורסמים משיקים מותג טיפוח עמרי רוזנגרט
סטייל

איזה יופי: בני הזוג המפורסמים משיקים מותג טיפוח

סופר פארם מביאה לארץ את מסכות הבד לפנים של MAD BEAUT שמקושטות בדמיות דיסני, בניטרוג'ינה מציגים את שגרת הטיפוח המושלמת לעור הפנים והגוף ובני הוזג המפורסמים מאור ומירן בוזגלו, משיקים קולקציית טיפוח תחת המותג הפרטי שלהם - כל המוצרים שבדקנו השבוע

שירלי לוי: "אני אוהבת את מה שאני רואה במראה וזה הכי חשוב" צילום מסך מאינסטגרם
סטייל

שירלי לוי: "אני אוהבת את מה שאני רואה במראה וזה הכי חשוב"

שירלי לוי היא אחת מכוכבות הרשת המוכרות והמצליחות ביותר בישראל, עם אחד מעמודי האינסטגרם המצחיקים ביותר שנראו, מתובל בכל האמת, הקסם המיוחד והשיתוף האמיתי שהיא מביאה לחצי מיליון העוקבים שלה ברשתות החברתיות. בשיחה כיפית וכנה, היא סיפרה לנו על הפריט שגורם לה להרגיש מיליון דולר, על החוויות בסט בתור שחקנית בסדרת הנוער המצליחה "זיגי" ובעיקר על אהבה עצמית.