הערב הגדול של האופנה: ההיסטוריה של המט גאלה gettyimages.IL/Neilson Barnard
סטייל

הערב הגדול של האופנה: ההיסטוריה של המט גאלה

המט גאלה הוא אחד מהאירועים הגדולים ביותר של השנה והוא הפך במשך עשרות השנים שהוא מתקיים לאחד מעמודי תווך המרכזיים ביותר, בו כל המי ומי מתכנסים במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק לערב אחד שכולו אופנה, הסטוריה ואומנות. השנה האחרונה גרמה לכולנו לחשב מסלול מחדש, וכן אילצה לבטל את הנשף המפורסם בפעם הראשונה. אז אנחנו כאן לעשות לכם סדר, מתי נשף המט גאלה הפך לאירוע החשוב ביותר בעולם האופנה והאם נוכל לצפות בזהירות לחזרתו של הנשף האייקוני לחיינו בשנה הקרובה?

בלי להתאמץ: כך תאמצו בפורים את המראה המנצנץ איפור: ירין שחף, באדיבות יחסי ציבור
סטייל

בלי להתאמץ: כך תאמצו בפורים את המראה המנצנץ

עם או בלי מסיכה, בזום או בשטח הפתוח, פורים מתקרב אלינו בצעדי ענק והמנהג הוא לחגוג "עד לא ידע". גם השנה החגיגות יהיו קצת שונות מהרגיל, אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכוים להוסיף קצת גלאם מנצנץ לכל הסיפור. ירין שחף מסביר לנו איך לאמץ ולנצנץ בלי להתאמץ!

אן זיוי: "בסוף, אני הכי אוהבת את עצמי טבעית" צילום מסך מאינסטגרם
סטייל

אן זיוי: "בסוף, אני הכי אוהבת את עצמי טבעית"

עם חשבון אינסטגרם מצליח במיוחד, שיתופי פעולה אופנתיים, מותג תכשיטים ואפילו השקה של מוצר טיפוח חדש - אן זיוי לא נחה לרגע ואין ספק שהיא אחת מהפאשניסטות המובילות והאהובות בארץ. היום היא מתארחת במדור "סופר סטייל" של פרוגי והיא עונה על כל השאלות הכי מעניינות!

אביב ראובן על הפרידה מדניאלה: "הפעם לא מדובר במתיחה" דוד דהן ועמרי דהאן
סטייל

אביב ראובן על הפרידה מדניאלה: "הפעם לא מדובר במתיחה"

מעתה: פרזנטור. אביב ראובן הוא מזמן לא רק אחד מהכוכבים הבולטים והאהובים ברשת, ויעידו על כך הקמפיינים הנחשקים שהוא מקבל. כעת, יחד עם מינויו כפרזנטור של אתר "וסטידו", הוא מספר לנו מהסט על הטייטל החדש, הסיכוי שנראה אותו בריאליטי וגם: על הפרידה הטרייה מדניאלה דואק