פרוגי מסבירים: הרקע למשבר הפוליטי בכנסת! gettyimages.IL/Amir Levy
מגזין

פרוגי מסבירים: הרקע למשבר הפוליטי בכנסת!

בין אם ציפיתם במהדורת החדשות לאחרונה או רק שוטטתם ברשתות החברתיות, אין סיכוי שלא שמתם לב למצב הפוליטי הרגיש בכנסת בימים האחרונים. אם גם אתם לא הבנתם איך הגענו למצב של ארבע (ואולי אפילו חמש) מערכות בחירות בשנתיים ואיך הכול התחיל - פרוגי כאן כדי להסביר!

המתעמלת האומנותית רגע לפני האליפות: "בתחרויות בחו"ל הרגשנו כמה חסר לנו הקהל התומך, החם והישראלי" התמונות באדיבות איגוד ההתעמלות בישראל, צילום: נויה גינדס
מגזין

המתעמלת האומנותית רגע לפני האליפות: "בתחרויות בחו"ל הרגשנו כמה חסר לנו הקהל התומך, החם והישראלי"

בשבוע הבא תתקיים בישראל אליפות אירופה להתעמלות אמנותית בהשתתפות 39 מדינות, שתהווה את יריית הפתיחה לסייקל של אולימפיאדת פריז 2024 • ראיון בכורה עם המתעמלת האומנותית הדר פרידמן, שתתחרה בפעם הראשונה בקטגוריית הסניור הקבוצתי עם נבחרת ישראל הקבוצתית של איגוד ההתעמלות

למי שרוצה לרגש באמת - משלוחי פירות פרימדונה
מגזין

למי שרוצה לרגש באמת - משלוחי פירות

רוצים לארגן אריזה מיוחדת של משלוחי פירות לאנשים שאתם אוהבים במיוחד? מעוניינים להפתיע קרוב משפחה לרגל חגיגה פרטית שלו ואין לכם בדיוק רעיונות? תחשבו טבעי – הצעת מגשי פירות יכולה להיות רעיון מעולה ויצירתי במיוחד שלא תשאיר אף חך יבש! פירות הם בריאים, צבעוניים, מתוקים ובעלי ניחוחות מופלאים שמקשטים כל סעודה וחגיגה. אי אפשר בלעדיהם, ועכשיו הם עושים קאמבק רציני בכל התחום של ההפתעות והצעות ההגשה החדשניות!

תנועת הנוער שלי: והפעם "נוער מד"א" דוברות מד"א
מגזין

תנועת הנוער שלי: והפעם "נוער מד"א"

בכל שבוע נכיר לכם תנועת נוער אחרת, נספר לכם על היסטוריה שלה ואיך היא פועלת היום ואיפה • השבוע תנועת "מד״א״, יונתן גימפל יספר לנו מה מייחד את התנועה? כל כמה זמן הוא מגיע למשמרת? מה זה אומר קורס תאר״ן? ומה זה בכלל בימבולנס? (רמז: לא מדובר בבימבה) כל התשובות לפניכם!