מתוך התופת אל שוק הכרמל: שורדי הנובה שהקימו עסק כדי לשמח אנשים צילום:  שוהם אביטבול צילום וסושיאל מדיה @shoamavitbul7
מגזין

מתוך התופת אל שוק הכרמל: שורדי הנובה שהקימו עסק כדי לשמח אנשים

בני הדודים, ים אלחרר ורז כהן כל כך חיכו למסיבה בנובה שתשבור להם את השגרה ותצבור להם חוויה כייפית משותפת, אלא שאז החלה התופת במסיבה • בראיון מיוחד מספרים השניים על ההסתתרות, איבוד הקשר בזמן אמת ועל החזרה למציאות והבחירה בחיים דרך הקמת עסק של צ׳ורוס בשוק הכרמל

כמה עולה סאמר סקול? מדריך מקיף למחירים ולתמורה adobestock (אילוסטרציה)
מגזין

כמה עולה סאמר סקול? מדריך מקיף למחירים ולתמורה

סאמר סקול הוא חוויה ייחודית ומעשירה עבור בני נוער רבים, המאפשרת להם ללמוד נושאים חדשים, לשפר את האנגלית שלהם, לפגוש חברים ולהתנסות בפעילויות מגוונות במהלך חופשת הקיץ. עם זאת, ההחלטה להירשם לסאמר סקול כרוכה גם בשיקולים כלכליים. במאמר זה נסקור את טווח המחירים הממוצע של סאמר סקול, נבין ממה מורכב התשלום, נבחן את התמורה שתקבלו עבור הכסף ונציע דרכים לחסוך בעלויות. בואו נצא לדרך!

הדור שישנה את העולם: כך תקבלו כלים לעצמאות כלכלית
מגזין

הדור שישנה את העולם: כך תקבלו כלים לעצמאות כלכלית

מי אמר שאי אפשר להבין בהכנסות, הוצאות והתנהלות נכונה כבר כבני נוער? פסטיבל ״הדור שישנה את העולם״ חוזר ובגדול - והפעם עם הרצאות מעוררות השראה וטיפים מהכי טובים שיש: דה כהן, אלין כהן, אור זוטי ועוד רבים - לצד הופעות מרימות של שחר טבוך, עידו B, ערן יוסף ושגב. • כל הפרטים!

לתפארת המדינה: בני הנוער מעוררי ההשראה של ישראל לשנת 2024
מגזין

לתפארת המדינה: בני הנוער מעוררי ההשראה של ישראל לשנת 2024

מדליקי משואות גרסת הנוער: מערכת אתר "פרוגי" בחרה את הצעירים מעוררי ההשראה של ישראל לכבוד חגיגות העצמאות ה-76 של המדינה, במיוחד השנה! • מתנדבים, נאבקים להשבת החטופים, מקימים מיזמים לטובת הקהילה, עוזרים בהסברה, מארגנים תרומות ונלחמים בחרמות - זו הנבחרת שלנו לשנת 2024!

מחיסכון להשקעה: מעבר לצמיחה פיננסית AdobeStock
מגזין

מחיסכון להשקעה: מעבר לצמיחה פיננסית

בעבר הרחוק היינו שומעים את הסיפורים של סבא וסבתא שחסכו גרוש לגרוש, והצליחו להגיע לדירה הראשונה שלהם, לאחר מכן, עם הכסף שצברו הצליחו לעזור גם לילדיהם. כיום המצב השתנה והחסכונות של פעם לא בהכרח יביאו אותנו לתוצאה הרצויה. הפתרון? שינוי הגישה שלנו מחיסכון להשקעה. אם עדיין לא התחלתם להיכנס לתחום – במאמר זה תקבלו את כל התשובות לשאלות והתהיות של משקיעים מתחילים.

מה זה החזר מס שבח ואיך קריטריון זה בא לטובתכם? adobestock אילוסטרציה
מגזין

מה זה החזר מס שבח ואיך קריטריון זה בא לטובתכם?

אפשר לקבל את כספכם בחזרה אם מכרתם נכס בישראל ושילמתם עליו מס שבח. בעלי ומוכרי נדל"ן רבים לא ידעו שהם יכולים לקבל החזר מס שבח או שלא טרחו לממש את זכותם לעשות זאת, כך עולה מדו"ח חדש של מבקר המדינה. החזרים זמינים לנישומים במקרה שחישוב בדיעבד מגלה ששילמו יותר במס שבח ממה שהיה צריך בפועל על עסקת מקרקעין, בין אם עסקה זו התרחשה בעבר ובין אם היא עדיין מתרחשת

טיפול בתא לחץ: פוטנציאל הריפוי במרחק נשימה FREEPIK
מגזין

טיפול בתא לחץ: פוטנציאל הריפוי במרחק נשימה

בתחום מדעי הרפואה, חידושים פורצי דרך נובעים לרוב מהבנה עמוקה של המנגנונים המולדים של הגוף. טיפול בתא לחץ, הידוע בכינויו טיפול בתא חמצן, מדגים עיקרון זה על ידי מינוף ההשפעות העמוקות של חמצן תחת לחץ אטמוספרי מוגבר. בואו נצא למסע כדי לפענח את המדע מאחורי הטיפול הטרנספורמטיבי הזה ולגלות כיצד הוא פותח את פוטנציאל הריפוי הטבעי של הגוף.