בחירת מערכת הגברה – כיצד להבטיח רכישה מוצלחת? adobestock אילוסטרציה
דיגיטל

בחירת מערכת הגברה – כיצד להבטיח רכישה מוצלחת?

מערכות הגברה מסוגים שונים הפכו נפוצות ושגרתיות ביותר בשנים האחרונות. הן כאשר מדובר במערכת הגברה ניידת מהסוג שניתן למצוא אצל מדריכים, מרצים ומורים כיום והן ציוד הגברה ביתי או עסקי, למשל עבור אירועים או סתם ערב קריוקי נחמד עם החברים. בבואנו לרכוש מערכת הגברה מסוג זה או אחר – כיצד נבטיח כי אנחנו מבצעים רכישה מוצלחת ומושכלת?

ירדן טויזר על החיים ברשת: "רוצה להאמין שאנשים עושים את ההפרדה" מאי סביר (סטודיו מאיסה)
דיגיטל

ירדן טויזר על החיים ברשת: "רוצה להאמין שאנשים עושים את ההפרדה"

ירדן טויזר היא אחת מיוצרות התוכן המוכרות בארץ, אבל הדרך לשם הייתה רצופה בעליות ומורדות. בראיון מיוחד היא מספרת על הילדה החולמנית שגדלה וממשיכה לחלום, על הרצון לזוגיות והשיתוף בנושא וגם - על הדרך לתפקיד הגדול שהיא מאמינה שמחכה לה • ראיון מיוחד

המורה מהטיקטוק: "אם התלמידים לא יידעו לעשות את ההפרדה, אני אפסיק לצלם" מתוך חשבון הטיקטוק moshekorsia
דיגיטל

המורה מהטיקטוק: "אם התלמידים לא יידעו לעשות את ההפרדה, אני אפסיק לצלם"

באמצע הכנת קפה נמס בחדר מורים או שיעור עם התלמידים: כשמשה כורסיה, מורה בחטיבת ביניים, החל לצלם סרטוני טיקטוק, הוא לרגע לא חשב שהם יהפכו לויראליים • ראיון עם המורה שכובש את הרשת וגם: האם הוא ממליץ למורים לפתור טיקטוק? מה הכי מכעיס במערכת החינוך? ומה יגרום לו לוותר על התפקיד כמורה?

פלג לביא בראיון: "אני לא באמת משוגעת כמו שאני ברשת" צילום פרטי
דיגיטל

פלג לביא בראיון: "אני לא באמת משוגעת כמו שאני ברשת"

עם מעל ל-130 אלף עוקבים, קמפיינים ופודקאסט שבועי על עולם הבידור, פלג לביא היא אחת מכוכבות הטיקטוק האהובות והמוכרות בישראל. בריאיון לפרוגי, מספרת לנו הכוכבת על ההתחלה ברשת אי שם בתחילת הקורונה, ההצלחה הגדולה ("זה לא שאתה מעלה סרטון והופך לנועה קירל") והאם היא לא מפחדת להסתכסך בתעשייה?