במיוחד השנה: לא שוכחים להנציח את זיכרון השואה ברשתות החברתיות צילום: מעלים זיכרון
דיגיטל

במיוחד השנה: לא שוכחים להנציח את זיכרון השואה ברשתות החברתיות

שחר חיון, פרח בר מיניאלי, דילן דרור ואמילי מדואל לקחו חלק בפרויקט "מעלים זיכרון" של META ישראל וארגון "לתת", במסגרתו יקדישו את הסטורי שלהן למפגש עדות עם ניצולי השואה. תפסנו אותן לראיון מיוחד ומרגש בו שיתפו איך ומה שואלים בזמן עדויות והדגישו: "אנחנו חייבים לדעת לספר הלאה את הסיפורים הללו ולהעביר אותם לדורות הבאים"

איך תוכן מקיף יעזור לנו להתמודד עם השינויים של  SGE  adobestock
דיגיטל

איך תוכן מקיף יעזור לנו להתמודד עם השינויים של SGE

הנוף הדיגיטלי משתנה במהירות, במיוחד עם הופעת הבינה המלאכותית, ישנה חשש גובר בקרב אנשי מקצוע בתחום ה-SEO לגבי עתיד תפקידיהם ורלוונטיות האסטרטגיות של ה-SEO. למרות חששות אלה, ישנו צד חיובי שמבטיח לא רק לשמר את הרלוונטיות של ה-SEO אלא גם לשפר את יעילותו. אופטימיות זו מושרשת בשינוי האסטרטגי לקראת מתן עדיפות ל"תוכן עמוק" - גישה שמתייחסת לנושאים מורכבים שהבינה המלאכותית מתקשה להבין במלואם או לספק תשובות ממצות עבורם.

דברים שכדאי לדעת על מדעי המחשב adobestock (אילוסטרציה)
דיגיטל

דברים שכדאי לדעת על מדעי המחשב

ההייטק הישראלי הוא אחד מהענפים המרכזיים בכלכלה המקומית, וידוע כי רבים מעוניינים לעבוד בחברות הייטק ובסטארט-אפים בגלל תנאי השכר המתגמלים, סביבה העבודה המודרנית וההטבות הרבות. כדי לבנות קרירה בהייטק חשוב ללמוד באקדמיה ולרכוש ידע עדכני בפן האלגוריתמי ולפתח יכולות בפיתוח תוכנה ומוצרים טכנולוגיים חדשים