חמשת מגני הסמארטפון המגניבים ביותר בשוק. מגני הסמארטפון המגניבים ביותר בשוק. צילומי מסך: איביי

חמשת מגני הסמארטפון המגניבים ביותר בשוק

הגיע הזמן להחליף כיסוי לסמארטפון שלכם? כתב פרוגי, איתמר אביב, הביא לכם את חמשת מגני המסך המגניבים ביותר שקיימים היום בשוק. בין הכיסויים: מגן מים, אם אנד אם'ס וכיסויי דגלים בעיצוב רטרו

אנחנו מניחים שכל אחד מבעלי הסמארטפונים שביניכם מחזיק גם במגן איכותי עבור המכשיר, כדי למנוע נזקים מיותרים בעקבות נפילות לא צפויות.

אבל רוב המגנים קצת משעממים למדי, אז אספנו עבורכם את חמשת מגני הסמארטפון הכי מגניבים שקיימים כיום בשוק. 

דגלים 

אוהבים מדינה מסוימת? תוכלו לבחור כיסוי במראה דגל המדינה שבחרתם. המגן הוא לא סתם דגל, אלא כולל גם טקסטורה. יש גם כיסוי של ישראל.

יש גם כיסוי של ישראל.
צילום מסך: איביי

מגן מים

אולי הוא לא יפה או נוח במיוחד, אבל אם אתם רוצים תמונות ממש מגניבות, המגן הזה בשבילכם. כמה פעמים קרה לכם שרציתם לצלם תמונה ליד או בתוך מים ופחדתם אל הסמארטפון? המגן הזה בדיוק פותר את הבעיה, על ידי כך שהוא חסין בפני מים, אבק וחול. 

אפשר לצלם מתחת למים.
אפשר לצלם מתחת למים.
צילום מסך: איביי

M&M's

מי לא אוהב את סוכריות האם אנד אם'ס הצבעוניות? מדובר באחד הכיסויים המגניבים שראינו. משהו בעיצוב התלת מימדי שלו ובדמויות פשוט מלהיב ונותן חשק לשים אותו על המכשיר. 

כיסוי בדמות סוכריות אמ אנד אם'ס.
כיסוי בדמות סוכריות אמ אנד אם'ס.
צילום מסך: איביי

מגן מטעין

פשוט כמו שזה נשמע - כיסוי שיש להטעין והוא משמש כסוללה נוספת, ובכך הוא משמש פיתרון לבעיית הסוללה עמה מתמודדים בעלי סמארטונים רבים. 

מגן שהוא גם מטען.

מגן שהוא גם מטען.
צילום מסך: איביי

S-VIEW 

המגן הזה שימושי במיוחד: הוא יכול להגן על החלק הקדמי והאחורי של הסמארטפון, כך שניתן לענות לשיחות ולראות את התאריך והשעה בזמן שהסמארטפון מוגן ושמור. 

אפשר לענות לשיחות כשהמסך מוגן.
אפשר לענות לשיחות כשהמסך מוגן.
צילום מסך: איביי

תגובות