אפשרי: מספרים חופפים במכשיר אחד. צילום: צילום מסך מהסרטון

אפשרי: מספרים חופפים במכשיר אחד

תמיד חשבתם שאפשר להתקשר ממכשיר ומספר אחד? עכשיו ניתן להתקשר ממספר מספרים, כאשר הכל ממכשיר אחד. איך זה אפשרי ואיך זה עובד בדיוק? צפו בווידיאו

לא פעם הרגשתם שאתם פשוט עמוסים בכמות כרטיסי ה-SIM שכל אחד מהם מציין מספר אחר או שמא אתם רוצים להפוך את האייפוד או האייפד שלכם למכשיר שמסוגל להתקשר לאנשים אחרים ולקבל מסרונים? אז הנה לכם האפשרות וקוראים לה - Teleza. מכשיר חדש שמשנה את כללי המשחק במכשירי ה-iOS והאנדרואיד.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• המדריך: אלבום תמונות שנתי ב/8 שלבים
• מצעד המכשירים הסלולריים ל/2013
• 3 אפליקציות שיעזרו לכם לעצב את החדר

אם תמיד חלמתם להוציא מהאייפד שלכם שיחות לחברים או לשלוח הודעות ואף להשתמש במספר שונה בכל פעם, זו ההזדמנות. המכשיר מאפשר שימוש במספר כרטיסי SIM בו זמנית ללא התנתקות מהאחר. בנוסף לכך, הוא מספק לנו גם אופציה של שליטה על המכשיר והוצאת שיחות ממכשרים טכנולוגים שלא מיועדים לכך, לדוגמת האייפוד.

אז איך המכשיר עובד? המכשיר הדקיק מסוגל להכיל 2 כרטיסי SIM ומתחבר באמצעות הבלותוס. למעשה ניתן להשתמש ב-3 מכשירים באותו הזמן במקום להחליף. המכשיר יודע לזהות מאיזה כרטיס השיחה התקבלה ואתם יכולים לדעת מבלי להתבלבל. כמו גם, Teleza שולטת גם על המצלמה, על נגן המדיה והווידיאו ואפילו מצויד גם ברמקול.

המכשיר הוא אינו תלוי מערכת הפעלה ולכן אין ממה לחשוש בנוגע להתאקלמות של נוחות למערכת ההפעלה ולמעשה הכל תלוי במכשיר הסמארטפון שלכם. האפליקציה חוסכת כסף רב, ומחירה עולה 130 דולר בלבד. המכשיר תומך בטאבלטים, אייפונים ומכשירי אנדרואיד.

WELL - אנחנו התרשמנו. ואתם?

תגובות