רובוטיקה, אוכל ותופעה קשה. חוזרים לכיתה א'. צילום: מיכל שלו

רובוטיקה, אוכל ותופעה קשה. חוזרים לכיתה א'

איך עבר השבוע האחרון על קבוצה מספר #2230 ומה קרה שהיא החלה לאכול? מה קרה להם בעקבות חוסר בשעות שינה ולמה הם חזרו לכיתה א'? השבוע שחלף

אנחנו, קבוצה #2230 מתיכון הנדסאים הרצליה, שוב כאן בשביל לדווח לכם על כל הדברים המעניינים שקרו השבוע. בתפריט: הרבה קציצות, תופעה מטרידה במיוחד ושני רובוטים.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:
• צפייה ישירה יש, אבל מה עם איכותה? דעה
• אם עוד לא הכרתם, זה הזמן: "We Heart It"
• הגולשים עם חיות המחמד: תמונות האינסטגרם

הפרויקט שלנו, כמו שכבר הבנתם, הוא פרויקט אינטנסיבי וקשה. אנחנו צריכים להספיק לבנות רובוט שיבצע משימות קבועות מראש בתקופה של שישה שבועות, תקופת הפרויקט היא תקופה מורטת עצבים. אנשים סובלים מחוסר שינה ומתוסכלים כשדברים לא עובדים. אבל הפרויקט, ויעידו רבים, הוא התקופה הכי כיפית, מצחיקה והזויה בשנה!

האנשים ההיפראקטיביים ונטולי הריטלין בקבוצה שלנו, מצאו דרכים רבות להתחמק מעבודה ופשוט לעשות שטויות: השבוע, ערב אחד, עצרנו את העבודה, כיבינו את האורות, הדלקנו אורות קטנים "כדי ליצור אווירה רומנטית" ויצרנו ערב קריוקי מאולתר.

בערב שאחר כך כאשר כיבו את האורות בחוץ והגינה של בית הספר הייתה לגמרי שלנו, ניצלנו את הזמן למשחקים וחזרנו אחורה בזמן לכיתה א'.

בכל רגע פנוי, אנחנו הולכים למטבח הקטן ומכינים תה או קפה. כמובן שברגע שמישהו אומר שהוא הולך להביא קפה, הוא חוזר עם 40 כוסות קפה לכולם. ההנאה היא חלק חשוב מהחוויה, שכן אנחנו נמצאים כל כך הרבה זמן ביחד וחשוב להעביר את הזמן בהנאה.

קריוקי.
קריוקי.
צילום: שני אברהמי

כמו שכבר כתבנו, כל יום בשעה שש וחצי אנחנו מתכנסים לארוחת ערב משותפת. "פינת האוכל", שהיא כמובן אחת הפינות החשובות ביותר בפרוייקט שלנו, היא פינה מפותחת ביותר בקבוצה שלנו. בכל יום הורים אחרים מביאים את האוכל. שתבינו, הקבוצה שלנו נורא מיוחדת.

במידה והאוכל מאחר, אנשים צועקים. אם האוכל הוא לא בכמות מספקת, אנשים משתגעים. כאשר יש יותר מדי אוכל, אנשים טורפים. ואם יש שתי טיפות אחרונות בבקבוק השתייה, אנשים רבים. או בקיצור, בזמן שקבוצה 2230 באה במגע עם אוכל, כדאי לתפוס מרחק.

השבוע הייתה לנו ארוחה מיוחדת במינה! היא כללה מגוון עשיר של אוכל וטעים במיוחד. עוף, פסטה, קרפעלך, קוסקוס, בורקסים וגם תותים עם קצפת ומלבי כשר למהדרין, הנה התמונות להמחשה. רק תזהרו, שלא לרייר על המסך.

צילום: שני אברהמי
צילום: שני אברהמי

צילום: שני אברהמי
צילום: שני אברהמי

בשבוע האחרון התקבענו על שני קונספטים לרובוטים. צוותי הבניה ממשיכים בכל המרץ בעבודה שחולקה בין כל הצוותים. צוות ההנעה בונה מערכת הנעה אחת, שתאפשר להלביש עליה את שני הרובוטים.

צוות חשמל עובד במרץ לסיים את לוחות החשמל לשני הרובוטים וצוות תכנה עובד חזק על מנת להתקדם כמה שיותר בקוד. צוות זירה התחיל לחשוב על רעיונות לארגז שיכיל את הרובוט במעבר שלו לתחרות בהיכל נוקיה. כולם נותנים 100 אחוז מעצמם כדי להספיק ולסיים את הרובוט הכי טוב שאפשר בזמן. התכנון הוא לסיים את הרובוט בתחילת שבוע הבא.

7 ימים.
7 ימים.
צילום: שני אברהמי

צילום: מיכל שלו
צילום: מיכל שלו

אנחנו מעוניינים לעדכן אתכם בתופעה קשה שמתחוללת בקבוצה שלנו בזמן האחרון. תופעה מטרידה ביותר מסתובבת בין ילדי קבוצה #2230 בשבוע האחרון. זוהי תופעה מפחידה, שקטה, בלתי נראית שמפתיעה אותך בכל מצב. כדי להיפגע מתופעה זו, אתה פשוט צריך להיות נאיבי מספיק. התופעה מדבקת, אז היזהרו.

ייבוש הכיף, תגידו שלא הזהרנו. ייבוש הכיף זה כאשר בן אדם מושיט את ידו אליך, כאשר נראה כאילו הוא רוצה באמת ובתמים שתיתן לו כיף. אבל אתה, אתה בא בראש אחר לגמרי ועם מטרה זדונית ביותר: לייבש לו את הכיף, ובעצם לא לתת לו את הכיף אליו הוא מצפה. אל תגידו שלא אמרנו, נוסו על נפשותיכם!

סלנג השבוע: "that’s what she said", באמת, תנסו את זה בבית! על דבר שיכול להישמע גס אמרו "that’s what she said". להלן דוגמה (נאמר במציאות): "וואו זה כל כך קטן, ממש אי אפשר לראות את זה" ואז נאמר: "!that’s what she said".

מקווים שתמשיכו לעקוב גם בשבוע הבא. מאחלים בהצלחה לכל שאר הקבוצות. אם עדיין יש לכם רעיונות בשבילנו, עוד לא מאוחר! אתם מוזמנים לכתוב כאן בתגובות או או לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו.

תגובות