שתי האפליקציות שיעשו לכם את יום אהבה. צילום: צילום מסך מהסרטון

שתי האפליקציות שיעשו לכם את יום אהבה

מה קורה כשיום אהבה כבר פה ולא יודעים מה לעשות איתו? נבו טרבלסי, עורך המדור, מצא עבורכם שתי אפשרויות טובות. מאפליקציה שבודקת את ההתאמה הנומרולוגית שלכם כזוג ועד לדירוג אנשים

יום אהבה כבר כאן וכנראה כבר הספקתם להגיע לבן/בת הזוג שלכם ולתת להם את מתנת יום אהבה שלהם בחיוך גמור ובנשיקה חמה. בשביל רובכם, היום הזה התחיל נהדר והוא גם ימשיך נהדר. נבו טרבלסי, עורך המדור, מצא עבורכם שתי אפליקציות שיהפכו את היום הזה ליותר טוב. הן לזוגות והן לרווקים/רווקות.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

Hot Or Not

אם אין לכם בן/בת זוג, האפליקציה הזאת מחפשת עבורכם את האנשים הכי קרובים אליכם ומראה לכם פרטים על אותו האדם. דרך האפליקציה אפשר להכיר אנשים והכל נשאר תחת הוראות ואזהרות הרשת. באפליקציה אתם יכולים לדרג את המשתמשים לפי היופי שלהם ולפי הפרטים השונים שלהם.

עד כמה שזה נשמע חמוד ויפה, לדעתי האפליקציה הזאת לא כזאת נהדרת. הרעיון שלה שגוי ולא נכון. מדרגים אדם לפי היופי שלו ולא מחפשים את עצמו באמת. אם אותו המשתמש לא פוטוגני, אבל הוא אחד האנשים הכי טובים שתכירו בחיים, בטוח את לא תרצי אותו.

ואם כל זה לא מספיק, הרעיון שאפשר להכיר אנשים דרך האינטרנט בדרך זאת מסוכנת אף יותר מפורומים. חשוב לזכור, לא לעשות שטויות ולהאמין לאנשים ישר. תהיו חכמים ותהיו בריאים.

הורדה למשתמשי אפל
הורדה למשתמשי אנדרואיד

מחשבון אהבה

לא הייתם רוצים לבדוק האם אתם, כזוג, באמת מתאימים? לא היית רוצה לבדוק האם הקראש שלך הוא האדם הנכון עבורך? האפליקציה הזאת משתמשת בחישוב מספרים ובגימטריות. כל זה לפי השם שלכם. מתייחסים לשילוב השמות ואף לשמות משפחה. מוזמנים לנסות את הדרך הנומרולוגית.

הורדה למשתמשי אפל
הורדה למשתמשי אנדרואיד

SO - מה דעתכם? שווה או שעדיף להסתמך על דרכים אחרות להיכרות?

תגובות