המשחקים שיסגרו לנו את השנה - חלק שני. סוגרים את השנה. צילום: פייסבוק

המשחקים שיסגרו לנו את השנה - חלק שני

כתב הדיגיטל של פרוגי ממשיך לסקר לכם את המשחקים שיסגרו את שנת 2012 בצורה מושלמת. חלק שני ואחרון בסקירת המשחקים שכוללת את מיקי מאוס, גרסה חדשה ל-LEGO והרחבה ל-SIMS

אחרי שסקרנו עבורכם את משחקי המחשב הכי מומלצים לסגור איתם את השנה, אנחנו מביאים לכם שלושה משחקים נוספים, שבהחלט יעבירו לכם את הזמן. 

LEGO: The Lord of the Rings

כל אחד מאיתנו בטח שיחק בלגו כשהיה קטן יותר. בשנים האחרונות, הלגו הגיע לטלוויזיה ואפילו למחשב. תוך כדי שילוב מדהים של הסרט בן שלושת החלקים, ללגו, יוצר משחק חדש שנקרא "LEGO: The Lord of the Rings" (לגו שר הטבעות).

המשחק מבוסס על סדרת הסרטים והעלילה מתפתחת במקביל אליהם. תצטרכו לעבור שלבים רבים, להלחם באויבים ומפלצות, כל זאת בשביל למצוא את הטבעת ולהשמיד אותה בהר הגעש ולנצח את הרוע.

המשחק שוחרר ב-13/11 ל-PS3 ,XBOX 360 ,WII nintendo ds nintendo 3ds ,PS VITA ול-PC. מחירו נע בין 110 שקלים עד 250 שקלים.

The Sims 3: Seasons 

הרחבה חדשה למשחק השלישי בסדרה. במשחק תצטרכו לנהל את חייהם של הדמויות הנקראות "סימס". ההרחבה, בדומה לסימס 2, כוללת את כל עונות השנה וכן מספר פריטים חדשים כמו רהיטים, תלבושות, בתים, ערים ועוד שלל תוספות. אני חייב להודות שהרחבה איכותית כזו לא ראינו מזמן, וחוויית המשחק תשתפר בהרבה בזכותה.

המשחק שוחרר ב-13/11 ל-PC ול-MAC ומחירו נע בין 150 שקלים עד 300 שקלים.

Epic Mickey 2: The Power of Two

המשך למשחק ה-WII המצליח. המשחק הוא כמו מחזמר, הרבה שירים והמון משחקיות. תוכלו לשחק עם דמויות כמו מיקי מאוס, אוסוולד, הארנב בר-המזל, או שתוכלו לשחק עם שתיים מן הדמויות בשיתוף פעולה של שני שחקנים, בעזרת שני שלטי משחק, זה לצד זה.

בשונה מהמשחק הקודם, רוב המשחק יהיה מדובב, ובדרך כלל הדמויות יתחילו לקפץ ולשיר בקול רם שמהפנט ילדים. במשחק תצטרכו לנצח מפלצות מרושעות, בעזרת מכחול קסום, ולבסוף להביס דוקטור מרושע שמזימתו היא להשתלט על העולם. בנוסף, המון דמויות מצוירות של דיסני יופיעו במשחק ויעזרו לכם במסע להצלת העולם.

המשחק שוחרר ב-18/11 ל-WII ,MAC ,PS3 ,XBOX 360 ,WII U ול-PC, אך מחירו בארץ עדיין לא ידוע.

תגובות