נשארים בעתיד, Call of Duty חדש הוכרז!. צילום: צילום מסך מהסרטון

נשארים בעתיד, Call of Duty חדש הוכרז!

נראה ש-Activision לא מעוניינים לחזור להווה. החברה הכריזה היום על משחק חדש בסדרה ושוב, מדובר במשחק עתידני. המשחק יכלול גאדג'טים, שחקנים אמיתיים ויש גם תאריך יציאה

לאחר הכישלון של "Call of Duty Ghosts", החברה המפיקה את המשחקים, "Activision", כנראה למדה את הלקחים, זאת במטרה לשפר את המשחק הבא בסדרה. והיום (ו') כבר הספקנו לראות את השיפור הענק במשחק. טריילר שהופץ היום מראה על משחק חדש בסדרה.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

אם רובנו התגעגענו למשחקי מלחמות עולם, המשחק החדש שיהיה בעל אותו רעיון רק בעל פרט אחד "שולי", כל מלחמת העולם יהיה עתידי. המשחק, שפותחת סדרת משחקים עם עלילה חדשה, נקראת "Advanced Warfare"- לוחמה מתקדמת.


הטריילר

רק בתחילת הטריילר אנו יכולים לראות את כלי הנשק העתידיים החדשים שמזכירים לנו שילוב של משחקים שונים כמו "Crysis" ,"Titanfall" ו-"Killzone". מכונות אנושיות, קפיצות על, כפפות חוזק ועכביש-טנק, אלו רק חלק מהטכנולוגיות העתידיות המחכות לנו במשחק הבא בסדרה.

הטריילר, שמחולק ל-2 חלקים, הלא הן סרטונים ו-Gameplay מראה יכולות גראפיות מרשימות מאוד. כבר לאחר יציאת המשחק האחרון אמרה החברה ש"מנוע המשחק לא מספיק משוכלל ומתקדם ובמשחק הבא ייוצר חדש". כבר בסרטון הנוכחי אנו רואים את השחקן זורק רימונים, רץ ברחבי העיר, קופץ על מכוניות ויוצר חומה ניידת.

לפי הסרטון המשחק עבר שינוי משמעותי בשנה שחלפה מיציאת המשחק האחרון אשר ראו בכל הפלטפורמות מטושטש את המשחק ולא בצורה חדה מספיק.

כל הפרטים על המשחק
כל הפרטים על המשחק

דבר נוסף שניתן להבחין בו בטריילר הוא השחקן המדובב בכל הסרטון וגם מופיע בו מספר פעמים, הלא הוא קווין ספייסי מהסרטים "איך להיפטר מהבוס" ו"סופרמן חוזר". ההשערות נכון לעכשיו הן שקווין יהיה מפקד המלחמה של אחד מצבאות המדינה הנלחמות (אשר לא פורסמו עדיין). שילוב סלבים הפך לפופולארי מאוד בזמן האחרון ששחקנים כמו וויליאם דפו ב-"Beyond Two Souls" וסטן לי ב-"The Amazing Spider Man 2". 

תאריך יציאת המשחק הינו 4.11.14, שהוכרז כבר בטריילר הנוכחי והראשון, אך אפשרות ההזמנה המוקדמת של המשחק עדיין לא זמינה, זאת בעקבות אי הכרזת הקונסולות אליהן יוצאות המשחק.

תגובות