ראיון מיוחד עם כוכב הרשת מיכאל רוזנברג. מיכאל רוזנברג. צילום פרטי

ראיון מיוחד עם כוכב הרשת מיכאל רוזנברג

הוא אומנם הבן של הזמר פאבלו רוזנברג, אבל הצליח בכוחות עצמו להפוך לכוכב רשת בזכות הקאברים שהעלה לרשת. בראיון לפרוגי הוא מספר על התגובות החיוביות והשליליות ועל הקשר למנחה דה טוק, דילן שטרית

הוא עולה לכיתה ט' בתיכון חדש בתל אביב, בן לאבא מוזיקאי שכנראה יצא לכם לשמוע עליו (פאבלו רוזנברג) ומצליח לסחוף אחריו מאות לייקים בפייסבוק ואלפי צפיות בכל קאבר שהוא מעלה לרשת. 

את מנחה תוכנית הרשת "דה טוק" דילן שטרית כבר יצא לכם להכיר?

כתב פרוגי פגש את כוכב הרשת העולה, מיכאל רוזנברג בן ה-14, לראיון אחד על אחד בו הוא מספר על ההתאהבות במוזיקה בהשפעת אבא, התגובות החיוביות והשליליות וגם, על הקשר החברי עם מנחה הרשת, דילן שטרית (דה טוק). 

מתי גילית את היכולות המוזיקליות שלך?

"האמת היא שאני לא כל כך זוכר מתי. אני רק זוכר מתי התאהבתי בשירה", נזכר רוזנברג, "התאהבתי בשירה מהרגע שראיתי את אבא שלי מופיע. באתי איתו להופעות ולפעמים הוא גם העלה אותי בקטע הסיום (ההדרן) לבמה. גם לאחרונה התחלתי לשיר איתו את השיר של לירן דנינו 'ללכת'". 

איך אתה מחשיב זמר לזמר טוב?

"זמר טוב בעיני הוא אחד שמצליח להביא קהל, אחד שמצליח לשיר. אני גם מחשיב זמר לזמר טוב בכך שיש לו שירים טובים, שהוא מצליח לרגש, לגעת ועוד", הוא אומר.

רוזנברג בקאבר לשירו של ג'וש "אשאר".

 

יש לך הרבה צפיות בקאברים, זה משפיע על היחס של החברים הקרובים?

"אני לא כל כך בטוח, אני לא שאלתי אותם אף פעם. לדעתי, נראה לי שלא. הם צריכים לאהוב את השירה שלי, לא את הצפיות שלי. מבחינת הפרסום, כן זה משפיע אני חושב. למשל, כיום בפייסבוק אני מפרסם את הקאברים, למחרת אחרי שהוצאתי את הקאבר יש כבר למעלה מ-1000 צפיות. זה כיף לראות את זה, הרבה אנשים מגיבים לך", עונה רוזנברג.

יש תגובות חיוביות או שיש גם שליליות?

"ברור שיש גם תגובות שליליות אבל יש גם הרבה תגובות חיובית מילדים שאני מכיר וגם לא מכיר. יש גם אפילו אנשים קבועים שמגיבים לי בדיוק אותו דבר על כמה קאברים ביחד שאני רואה. ברור שלאחד כמוני שעושה קאברים ביוטיוב יהיו גם תגובות שליליות", הוא אומר.

מזהים אותך ברחוב?

רוזנברג: "כשאני הולך למסיבות או יוצא לאירועים כמו 'טעם העיר' אז כן מזהים אותי הרבה פעמים וביקשו גם להצטלם איתי, שזה מצד אחד ממש כיף ולפעמים גם מעצבן, בגלל שאתה הולך עם חברים שלך ואז פתאום ילדה עוצרת אותך ורוצה להצטלם איתך ואז החברים צריכים לחכות ומצדי זה לא נעים לי כשהם מחכים. אבל עדיין, אני אומר תודה רבה לכל המעריצים והמעריצות".

אפרופו תודה רבה, יש אנשים שאתה רוצה להודות להם במיוחד?

"כן אני רוצה להודות לחבר שעזר לי הרבה זמן. קוראים לו דילן שטרית והוא מגיש תוכנית הרשת 'דה טוק'. וגם לחברה שלי נועה הופמן ולאחותי עמליה שעוזרת לי ממש הרבה. זה כיף לשמוע ממנה עצות כל הזמן והיא זו שמצלמת אותי כל הזמן, למרות שלפעמים היא מעצבנת אבל אני עדיין אוהב אותה", הוא צוחק. 

תגובות