תוכנית הרשת דה טוק חוזרת לעונה חדשה. דילן שטרית, מככב על המסך. צילום: פייסבוק

תוכנית הרשת דה טוק חוזרת לעונה חדשה

תוכנית הרשת המצליחה דה טוק, חוזרת בעונה חדשה. כתב פרוגי נפגש לראיון עם מנחה התוכנית דילן שטרית, וניסה לדלות ממנו כמה שיותר פרטים ומידע על העונה החדשה

רגע לפני שהעונה החדשה של תוכנית הרשת, "דה טוק", בה מבקר ילד הפלא, דילן שטרית את מיטב הסרטונים שרצים ברשת האינטרנט, תפסנו אותו לראיון מיוחד, כדי לנסות לחלץ ממנו קצת מידע על העונה החדשה.

דילן, תן קצת מידע לגולשי פרוגי על החידושים בעונה הקרובה?

"האמת שיש הרבה חדש", הוא אומר וממשיך: "הקונספט הפך לדבר יותר קצר ומעניין כי בכל זאת, בעונה הקודמת הפרקים היו ארוכים מאוד ואין לזה מקום ברשת".

"קיצרנו את הפרקים בזמן, שיפרנו את מצלמת הוידיאו ובעונה הזאת יתארחו מספר אנשים מצחיקים ומגניבים במיוחד, הצטרפו אלינו גם כמה כותבים חדשים", הוא מוסיף.

מה הצפי לתדירות הפרקים?

"אם הכל יעבוד כמו שצריך אז צפוי להגיע פרק בכל שבוע, כשהיעד הוא לשחרר אותו במוצאי שבת", הוא מגלה.

מה יהיה מיוחד בעונה הזאת?

"כשהתחלנו לכתוב את העונה הזאת שמנו דגש בעיקר על הבדיחות והסרטונים, אבל בעיקר ניסינו לא לשנות את הדברים יותר מדי. אני מכיר את זה טוב מאוד כשאני רואה תוכנית שאני אוהב ואז כשמגיעה עונה חדשה הכל משתנה וזה גורם לי להתאכזב ולהפסיק לראות את התוכנית", עונה שטרית.

הפרומו המבטיח לעונה החדשה של דה טוק.

 

"בעונה החדשה אנחנו עובדים לפי תסריט שמחודד ומשופר ומצחיק יותר אחרי עשרות גרסאות שכתבנו", הוא מגלה.

איך אתה מתכוון להסתדר עם הלימודים והעבודה על התוכנית?

"זו תמיד הייתה בעיה. אבל השנה אנחנו מאורגנים יותר עם לוח זמנים מסודר שאומר לנו בדיוק איך אנחנו הולכים להתמודד עם כל ענייני התוכנית וגם להצליח להישאר בלימודים ולא לפרוש כדי לעבוד יום אחד באיזו נגריה".

מה הציפיות שלך מעצמך לעונה החדשה?

"אני מצפה מעצמי לעבוד קשה יותר מבעונה שעברה, לתת את כל כולי ולהשקיע הכי הרבה בשביל המעריצים והצופים בפרט. אני מצפה שנהיה גדולים יותר, נקבל יותר צפיות, נעשה יותר רעש ויותר אנשים ידברו על התוכנית. יש המון למה לצפות", מסכם שטרית.

תגובות