צמד הדובים שמטריפים את הרשת . צמד הדובים. צילום: פייסבוק

צמד הדובים שמטריפים את הרשת

הם קוראים לעצמם "הדובים" ונותנים פייט רציני לכל כוכבי הרשת שהעלו עד היום סרטונים פשוטים של ליפסינג לרשתות החברתיות. הכירו את צמד החברים שהולכים להיות הדבר החם ביותר בקיץ הקרוב

"הדובים" הם תופעת אינטרנט שתסחף אתכם למקום אחר בעולם ה"ליפ דאב" הישראלי. השניים הם אלדר חממי ויצחק דוידי (16.5) מחדרה שהחליטו לקחת את הליפ דאב למקום אחר, הרבה יותר מושקע והרבה יותר מצחיק מברגיל.

צמד הדובים, כבר זכו לכמות מדהימה של צפיות ולכמות גדולה מאוד של תגובות טובות ומחמאות ברשתות החברתיות. תפסנו אותם לראיון קצר על התחביב המיוחד. 

איך בעצם הכל התחיל?

אלדר: "הכל התחיל כשהלכתי ליצחק יום אחד בחופש הגדול האחרון.
בזמן שהיינו ביוטיוב, קפץ בצד סרטון ליפ דאב תוצרת ישראל אז חשבנו לעצמנו, למה שלא נעשה אחד כזה? מפה לשם מצאנו את עצמנו עושים ליפ דאב (ליפסינג - ד"ס) מול המצלמה של יצחק במחשב – עושים פרצופים מפגרים למצלמה".

למה החלטתם לעשות דווקא סרטוני "ליפדאב"?

יצחק עונה: "קודם כל, להיות מול מצלמה ולהזיז את השפתיים כמו השיר זה באמת קל, אבל החלטנו לקחת את הסרטונים צעד אחד קדימה, ולאט לאט העסק נהיה קשה יותר מבחינה צילומית" ואלדר מוסיף: "מהסרטון השלישי שלנו, נעזרנו בחברנו, עדן לוי, לצילום עם מצלמה באיכות גבוהה (HD) בהרבה יותר מקומות ובאיכות יותר טובה". 

הדובים - סרטוני ליפסינג מושקעים בהחלט.

איך החברים הגיבו לסרטונים?

יצחק: "בהתחלה, בגלל שזה היה סרטון שלנו עושים ליפ דאב רגיל, העלינו את הסרטון ליוטיוב, למשתמש שלי, ובשלב מאוחר יותר העלנו אותו גם לפייסבוק וקיבלנו הרבה פידבקים טובים". 

למה בחרתם את השם "הדובים"?

אלדר: "בחרנו את השם הזה כי יש לו כמה משמעויות. באנגלית, זה נכתב כ-The Dubim, אז זה מתחבר ל- Lip Dub ובעברית זה פשוט 'הדובים', גם כי זה יותר פשוט לקריאה, וגם כי דובים זו אחלה מילה".

יש לכם רעיונות לעתיד?

יצחק: "חשבנו על לעשות ליפדאב לשיר החדש של PSY אבל זה עוד על סימן שאלה. נראה מה עוד יהיה במיינסטרים והפעם לא בקוריאנית".

תגובות