עומרי חיון יתבע את גיא פינס?. עומרי חיון. צילום פרטי

עומרי חיון יתבע את גיא פינס?

בעליו של בלוג הבידור והחדשות שלח למערכת "ערב טוב עם גיא פינס", מכתב התראה לפני תביעה בעקבות הפרת זכויות יוצרים לדבריו, שנעשתה כשדברי אביה של לבנה זוהרים באתר הבלוג צוטטו בתוכנית ללא מתן קרדיט לחיון

האם גיא פינס יאלץ לשלם לבלוגר עומרי חיון 100 אלף שקל בגין שימוש בחומרים שפרסם חיון בתוכניתו ללא קרדיט? כך לפחות נראה על פי מכתב ההתראה לפני הגשת תביעה שמיען הבלוגר להפקת התוכנית "ערב טוב עם גיא פינס" היום (ה'). 

על פי עורך הדין יותם וירז'נסקי, המייצג את חיון, מערכת התוכנית ציטטה כתבה שפורסמה בבלוג של חיון. בכתבה המדוברת, אביה של לבנה זוהרים דיבר על התנהגותו של רוני מיילי באופן בלעדי. 

במכתב שיצא למערכת התוכנית נטען כי לא ניתן קרדיט ונאמר: 'לראות אותה מתנפלים על הבת של במקומות שהכי כואבים לה. זה קשה', כתב האב במכתב שהופץ ברשת. 'זה לא כואב רק כי זו בתי אלא בגלל שזו פגיעה בכל  ישראל', הוא המשיך. 'אמרתי פעם ללבנה: 'כל עוד לא תפגע באחרים כל מה  שתעשי יהיה מקובל עלי'".

בתגובה לדברים, דורש חיון פיצוי בסך מאה אלף שקל: "בשל חומרת ההפרה, היקפה, הידיעה הברורה שבביצוע ההפרה ואי מתן הקרדיט, הנכם נדרשים לפצות  את מרשנו בגין ההפרות שהתבצעו על ידך בסכום של 100,000 ש"ח וזאת בתוך 14 ימים ממועד משלוח", נכתב. 

ממערכת ערוץ 10 טרם נמסרה תגובה. 

מכתב זה.

תגובות