מצעד המחשבים החמים לנוער. מה מומלץ?. צילום: צילום מסך

מצעד המחשבים החמים לנוער. מה מומלץ?

לאחר אין ספור מחשבים שכתבנו אליאב בטיטו בדק וניסה, הוא מצא עבורכם את שלושת המחשבים המומלצים ביותר לנוער. אז - מה מציע לנו השוק ובאילו מחירים?

לכבוד סיום השנה הלועזית, בדקנו עבורכם אילו 3 מחשבים הינם הטובים ביותר לנוער. לאיזה מחשב יש את הסוללה הטובה ביותר ואיזה מחשב מותאם ביותר למשחקים? כתבנו אליאב בטיטו בדק וניסה, הוא מצא עבורכם את שלושת המחשבים המומלצים ביותר לנוער. אז - מה מציע לנו השוק ובאילו מחירים?

Acer V5-122P

האייסר החדש והקטן הזה הוא אומנם לא החזק ביותר שתמצאו, אך הוא בין המובילים בשוק בניידותו, יתרונו המרכזי שמחירו עומד על כ-2,200 שקלים ומפרטו כולל מסך טאצ', נפח אחסון של 500 ג'יגה ומעבד ארבע ליבות במהירות של 1.4 ג'יגה הרץ.

לא מצאנו בו כשלי מערכות שונים והוא בהחלט מספק ממשקיות נוחה. המקלדת קלה ומרהיבה בעיצובה. למרות זאת, חיי הסוללה שלו נורא קצרים והאחסון שלו מוגבל במקום. 

Asus VivoBook S200E

גם מהמחשב הזה תוכלו ליהנות ממסך מגע, זיכרון RAM בגודל של כ-4 ג'יגה וממעבד במהירות של 1.4 ג'יגה הרץ עם נפח אחסון של 500 ג'יגה. משקלו עומד על כ-1.2 קילוגרם בלבד ומחירו, בניגוד לאייסר, מתחת לאלפיים.

המחשב שקט ולא מתחמם במהירות, איכות סאונד גבוהה ונוח לשימוש. לצערנו גם למחשב הזה חיי הסוללה קצרים מבדרך כלל והתצוגה לא בשמיים. בדומה למחשבים נוספים בשוק, הסוללה לא ניתנת לשליפה והחלפתה. למרות הכל, מדובר במחשב חזק וראוי לשימוש.

Samsung ATIV Book 9 Lite

עבור מי שמוכן להשקיע לפחות כפול מהמחיר של שאר המחשבים, אנחנו מציעים לכם את ה-ATIV Book של סמסונג, שעל אף שגופו החיצוני עשוי מפלסטיק, מפרטו חזק יותר משל האחרים בסקירה: מסך בגודל של 13.3 אינץ', מעבד A6, זיכרון RAM בגודל של כ-4 ג'יגה, זמן סוללה של עד 5 וחצי שעות וכרטיס SSD בנפח אחסון של כ-128 ג'יגה. מחירו עומד על קצת פחות מ-4,000 שקלים.

חיי הסוללה שלו מהגבוהים שיצא לנו לראות, בהתאם למדדים והבדיקות שערכנו - מעל 5 שעות, קל להיסחב איתו ממקום למקום ונוח להשתמש בו. בניגוד לשמועות עליו, הוא לא "הדבר הבא" כמו שאמרו, אך הוא בהחלט עומד בציפיות. 

תגובות