"אז מה אם הכרתי אותו דרך האינטרנט?" סיפור אישי. צילום: צילום מסך

"אז מה אם הכרתי אותו דרך האינטרנט?" סיפור אישי

לפני כמעט חמש שנים, הזוג הכיר באינטרנט ומאז הקשר רק הלך והתחזק. סיפור אהבה במיוחד ליום האהבה על זוג אשר הכירו בפורטל רשת פשוט והתפתח לסיפור אהבה מרגש

יום האהבה, יום שכולו הקדשה לזוגיות בין בני הזוג, ששוכחים את הוויכוחים ומבלים את היום עם בן או בת הזוג. רוב הקשרים מתפתחים במקומות ציבוריים כמו פאבים ויש כאלה אשר מתחילים כנפגשים לראשונה בבית הספר.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

עידו ונעמי (שמות בדויים) הכירו דווקא דרך האינטרנט, זה התחיל בחששות אבל ממשיך ומתפתח עד היום לסיפור אהבה עם המון רגשות מעורבים והבולט שביניהם הוא לא אחר מאשר אהבה.

היכן הכרתם לראשונה? כיצד זה קרה?

"שנינו נרשמנו לאתר אינטרנטי שהינו פורטל הארי פוטר, הפגישה הייתה מקרית, לא יודעת האמת כיצד המפגש התרחש, זה פשוט קרה. התחברתי להמון אנשים בפורטל אבל רק אתו זה עבר ל'עולם האמתי'. מהפורטל למסנג'ר, לאסמסים, לשיחות, ללהפגש... ללהיות יחד באותה תנועת נוער" כך סיפרה נעמי.

מי עשה את הצעד הראשון אל מחוץ לגבולות האינטרנט? איך הייתה התגובה הראשונה?

עידו מיהר להגיב, ואמר ש"הזמנתי אותה לסרט 'אליס בארץ הפלאות' שיצא באותה תקופה, משם הכל התחיל, רצינו להיפגש מעבר לגבולות האתר".

שאלנו אותם מתי הם הבינו שבאמת הם בשלים לקשר יותר חזק והם אמרו ש"זה פשוט מתפתח לאט לאט... בהתחלה לא רואים את זה כדבר רציני אבל מסתם מכרים, רק הכרנו בפורטל הזה, נפגשנו והפכנו לידידים והידידות הזאת הפכה לאהבה. מבינים באיזה שלב שזה רציני. אני לא מצליח לזכור שלב ספציפי במערכת היחסים אבל התחברנו מהר".

בקרוב תחגגו חמש שנים ביחד, כלומר אתם הכרתם בגיל יחסית צעיר. לא פחדתם מכל עניין הסכנות באינטרנט שמזהירים את הילדים היום עליהם?

"כן היה מעט חשש, הסביבה קצת לא הבינה בהתחלה את עניין הקשר מרחוק, אבל תאמין לי שזה השתלם. זוגות אחרים נפרדו אחרי יום וחצי, ואנחנו תראה כמה זמן החזקנו מעמד. למרות הגעגוע, המרחק והקשיים".

נעמי הוסיפה לדברי עידו והדגישה כי "נפגשנו במקום ציבורי, עם המון אנשים, וגם הפורטל זה מקום שהאנשים שם אמינים כי יש שם מפגשים מרוכזים".

בואו נדבר מעט על הסביבה שלכם. כיצד היא הגיבה, מהמשפחה ומהחברים על כיצד הכרתם ועל איך שאתם שומרים על הקשר?

נעמי התלוצצה תחילה ואמרה "החברים ממש התנגדו בהתחלה וטענו שהוא פדופיל, אבל אני מבינה אותם, זה מדאגה. אחרי שהתברר להם שהוא בסדר ואמתי זה נרגע. ועכשיו הם ממש אוהבים אותו, גם המשפחה וגם החברים".

וההורים, מה התגובה שלהם?

"המשפחה שלי לא תמכה בהתחלה, אבל עכשיו יש תמיכה וקרובי משפחה ששואלים אותי לגביה והחברים והידידות מבית הספר וכולם בסביבה יודעים מי זאת, תאמין לי!" מספר לנו עידו, הוא מוסיף ואומר "כולם יודעים שאנחנו שייכים זה לזו. אבל למרות האי תמיכה בתחילת הקשר, להתעמק בו ולעקוב אחרי כל צעד? אלא לא סוג ההורים שלי".

נעמי הוסיפה את הצד שלה בסיפור ההורים: " ההורים שלי? הם דווקא יותר רגועים מזה שזה קשר מרוחק וסומכים עליי שלא אעשה שטויות, הם סומכים עלי למרות שבתחילת הקשר הייתי צעירה".

המרחק בניכם לא גרם לתסכול בשלב מסויים, שהכי צריך את הבן/בת הזוג והוא לא יכול להגיע אליך באופן מיידי?

"גרם וגורם ועוד יגרום... אבל זה מחזק. כל פגישה הופכת למשמעותי וכל דקה יחד חשובה ומרגשת" מספרת נעמי.

עידו חיזק את דבריה ואמר כי "המרחק הזה חיזק אותנו! נכון שהיו רגעים קשים אבל אתה לא מבין איזה שמחה והתלהבות יש בכל פעם שרואים אחד את השני, זה הופך את האהבה הזאת למשהו מיוחד!"

לקחנו את שניהם במסע זמן ושאלנו איך היה יום האהבה הראשון שלהם יחד ועידו בתגובה מסר כי "באתי אליה והיינו ביחד כל היום, סוג של יום כיף כזה חמוד ביחד. מנצלים כל רגע ביחד. אבל כמובן שרומנטיקה אצלנו היא לא מושג שקיים רק ביום האהבה, אלא מתמשך בכל השנה".

תוכלו לתת המלצה לכל הרווקים או הזוגות הטריים שמעוניינים בשימור הקשר והפיכת יום האהבה ליום הכי מיוחד בשנה?

עידו החליט לענות ראשון לבקשה והגיב "האמת היא שאני אענה לך הפוך. אני מאמין שלא צריך להיות רומנטים ואוהבים ולשים דגש על הקשר ועל האהבה וכל מה שבא עם הזוגיות רק ביום אחד. ההפך, להתייחס לכל יום כאילו הוא יום האהבה בהשקפה שלי. תמיד להבין, לאהוב ולא להפסיק לתת. תהפכו כל יום ליום אהבה ואז שיגיע יום האהבה, זה מה שיעשה אותו מיוחד. מה שווה אהבה שהיא מיוחדת רק ביום אחד?"

נעמי הסכימה באופן חד משמעי והוסיפה "בהחלט! תמיד תפתחו את הלב, תהיו אוהבים, קשובים, מבינים, סבלניים ואף פעם אל תוותרו בגלל שטויות. הכל אפשר לתקן ולרווקים שבנינו - האהבה שלכם עוד תגיע. כל החיים לפניכם. תעבירו את הוולנטיין עם המשפחה!"

תגובות