ענקית הטכנולוגיה חוזרת לשוק הישראלי עם מסך חדש. צילום: ליאור קורן, dtown

ענקית הטכנולוגיה חוזרת לשוק הישראלי עם מסך חדש

כולנו צריכים מסך טוב בשביל לשחק משחקים בקונסולות השונות, צריכים מסך טוב בשביל לראות וסרטים באיכות הכי טובה. LG השיקה מסך חדש. האם הוא שווה? כתבנו, דורי דעוס, היה בהשקה

כולנו צריכים מסך טוב בשביל לשחק משחקים בקונסולות השונות, צריכים מסך טוב בשביל לראות סרטונים וסרטים באיכות הכי טובה שאפשר. LG השיקה מסך חדש. האם הוא שווה? כתבנו, דורי דעוס, היה בהשקה והחליט.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

ביקרנו היום באירוע ההשקה ובדקנו האם המסכים באמת מעלים את הרף של קודמיו לתחום. בתוך האולם שמנו לב כי קיים במה ועליה היו לפחות 3 מחשבים ומהמסכים החדשים, ועוד 2 מסכים באולם עצמו שמחוברים לקונסולות משחק שונות בכדי להתנסות.

מההשקה.
מההשקה. © ליאור קורן, dtown

התחלנו את האירוע בארוחת בוקר ושיחות עם אנשים שונים ועיתונאים אחרים. לאחר מכן נכנסו לאולם עצמו כדי לראות מצגת הסברה לגבי המסכים החדשים. בסופו של דבר יצאנו להתנסות במסכים בעצמנו כששיחקנו בקונסולות המשחק. לא שמנו לב וכעבור 10 דקות התחילה לה תחרות הגיימינג, בה שחקנו משחקים קצרים ב-NBA על הפלייסטיישן 4 כשהפרס היא אחת מהמסכים החדשים. 

LG משיקה כרגע סדרה של מסכי מחשב ברוחב 21:9, שיאפשר לנו לראות סרטים ללא פסים שחורים בשוליים ויתן לנו חויית צפייה נוחה ומרווחת. הצגים החדשים יגיעו עם אופציות מיוחדות ומרשימות ושישנו את כללי המשחק כמו Reader Mode ("מצב קריאה"), מצב שבו המסך מפחית את התאורה, כך שנוכל לקרוא ללא קושי ובצורה נוחה יותר.


על המסך 34UM65. הפרטים

צגי האולטרה הרחבים של LG מותאמים לצרכים העכשווים ומציעים פונקציות אקטיביות של ריבוי משימות כמו פיצול המשימות לעד ארבעה חלקים, כאשר קיימים ארבעה צדדים כמו קוביה ונותן אפשרות עבודה רחבה יותר. בנוסף לכך למסך יש חיבור כפול על מנת שנוכל לחבר אותו ל-2 מסכים, ויוכל לעבוד איתם באותו זמן גם אם הם משתמשים במערכת הפעלה שונה.

תגובות