הצביעו והשפיעו: מקימים את נבחרת הפרוגי-רשת .

הצביעו והשפיעו: מקימים את נבחרת הפרוגי-רשת

הגיע הזמן שנקים את נבחרת ה-פרוגי-רשת הראשונה שלנו! אחרי שאספנו את שבע הכוכבים הבולטים מבין אלו ששלחו לנו סרטונים, עכשיו הגיע תורכם להצביע ולהשפיע!

עשרות סרטונים הגיעו למערכת פרוגי, כולם רוצים להיות כוכבי רשת, אבל רק שבעה נבחרו לעבור לשלב הבא. בואו להכיר את המתמודדים ולהצביע להם - מי אתם רוצים בנבחרת כוכבי הרשת של פרוגי? מי הכי הצחיק אתכם, ריגש אתכם, עניין אתכם? הצביעו למטה או ספרו לנו בתגובות!

הכירו את המתמודדים:

אסתר דיין

בת 18, עלתה לארץ מצרפת לפני שלוש וחחצי שנים. החלום לה זה לשיר, לשיר ורק לשיר. "מאז שאני זוכרת את עצמי, אני שרה וחולמת להיות זמרת. אני חושבת שזה שעליתי לארץ זה יתרון. אומנם התחום הזה מאוד קשה פה כי יש הרבה צעירים שרוצים להצליח, אבל מצד שני זה הבית שלי ואלו השירים שאני אוהבת".  

אסתר דיין - פרוגירשת
 

אני ברשתות: estherdayan1@, היוטיוב שלי 

דור אברג'ל

בן 16,  לומד בבית הספר לאמנויות במגמת מחול. "התחלתי לרקוד בגיל 8 וחצי ומשם האהבה לריקוד רק צמחה והתעצמה, ויש לה עוד לאן לגדול. אז נכון זו לא 'הבחירה האוטמטית של בן' על פי מה שהחברה הכתיבה לנו, אך למרות הכל זה לא הזיז לי. לא משנה מה אמרו עלי, מה הכתיבה החברה, מה חושבים - מה שעניין אותי זה מה התנועה הבאה שאלמד  ומה יהיה הצעד הבא שלי. אני כל כך שמח ומאושר שיש לי את האפשרות להזיז את הגוף שלי, לרקוד וגם להביע את עצמי באמצעות התנועה. המחול זה חלק ממני, לא משנה מה יהיה או יקרה.

 

אני ברשתות: doravarjel@

ים בלפונטה

בת 15, "הקטע שלי הוא לצלם דברים מיוחדים שעוד לא נראו ברשת, לשמח אנשים דרך מה שמשמח אותי ולעשות את מה שאני הכי אוהבת - לרקוד, לשחק, לשיר, להנחות, לרכב על סוסים, לגלוש, להופיע ולהפעיל ילדים".

ים בלופנטה - פרוגירשת
 

אני ברשתות: yambela9@, המיוזיקלי שלי

עידן כהן

בן 16, "הקטע שלי ברשת הוא מאוד פשוט - להיות אני. לא להתבייש במי שאני ובדעות שלי ותמיד להישאר נאמן לעצמי. המוטו שלי לחיים הוא - לא להקשיב למה שאחרים אומרים, תהיו אתם, תגשימו את עצמכם ואל תוותרו על החלומות שלכם. הכל אפשרי, אם רק תרצו". 

עידן כהן - פרוגירשת
 

אני ברשתות: Idan.cohen1@

עידן מקונן

בן 17, "אני אוהב לצלם והמוטו שלי לחיים הוא - לנסות ולשאוף הכי רחוק שאפשר".

עידן מקונן - פרוגירשת
 
 

אני ברשתות: idanmekonen@, היוטיוב שלי

מאור אליעזר

בן 17, "הקטע שלי ברשת הוא בעצם הכל. אני עושה הכל. אני אוהב לצלם וולוגים (והאמת שצריך לחזור לצלם!). כבר מגיל 13 אני מדובב בסדרות ובסרטים. בעקבות העובדה שדיבבתי בסדרה המפורסמת "דרגון בול", החלטתי לפתוח ערוץ שהתחיל בתור בדיחה. בערוץ הזה הצגתי את עצמי בתור הדמות שאני מדבב וזה ממש תפס ולכן החלטתי להמשיך עם זה".

מאור אליעזר - פרוגירשת
 

אני ברשתות: maor.e@ערוץ הוולוגים שלי, ערוץ הגיימינג שלי

עדי אביב

בת 17.5, "הקטע שלי ברשת זה לקחת סיטואציות ונושאים מחיי היום יום שלנו, שאף אחד לא שם לב אליהם באמת ולפתח אותם לסרטונים מצחיקים".

עדי אביב - פרוגירשת. צילום פרטי
 

אני ברשתות: adviv@, היוטיוב שלי

 

 
תגיות
תגובות