רץ ברשת: תנועת הכרבולת. כל הפרטים. צילום: צילום מסך מהפייסבוק

רץ ברשת: תנועת הכרבולת. כל הפרטים

פתאום שמתם לב בימים האחרונים לעשרות חברים שמשנים את תמונת הפרופיל שלהם לתמונה שבה ידם מונחת מעל ראשם ככרבולת. יודעים למה? כל הפרטים בכתבה

אם גם אתם שמתם לב בימים האחרונים לעשרות חברים שמשנים את תמונת הפרופיל שלהם לתמונה שבה ידם מונחת מעל ראשם ככרבולת ולא הבנתם למה הם עושים זאת? אז הנה התשובה.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

 

תופעת הרשת החדשה שהחלה בימים האחרונים, נוצרה על מנת לצור תנועת ידיים אחידה לנו, הישראלים. חן מזרחי, הסטאנדפיסט שהחל את התופעה, סיפר בסרטון שהעלה לדף הפייסבוק שלו כי מטרת התנועה היא מחאה על התנהגותו של סטאנדפיסט אנטישמי אשר המציא תנועת ידיים מסוימת שמטרתה הזדהות עם התנועה הניאו-נאצית.

הקמפיין, אשר החל רק אתמול, גורר אחריו כבר מאות נערים ונערות שמעלים תמונות של יד מונחת מעל ראשם בצורת כרבולת ואם לא די בכך, למאבק הצטרפו כבר עשרות מפורסמים כמו דון לני גבאי, תום קשתי, שירן סנדל ועוד רבים שתומכים ומעלים תמונות לדפי הפייסבוק שלהם.

 

בפוסט שפרסם חן בדף הפייסבוק שלו כתב: "פשוט תענוג לראות את התמיכה שלכם לא יכול לתאר כמה זה מרגש אותי. אני לא מפסיק לקבל הודעות תמיכה מכל היהודים בעולם ובמיוחד מיהודי צרפת אל תפסיקו לעלות תמונות עם כרבולת זה הופך להיות הניצחון הקטן שלנו טרור של אהבה".

SO - אז מה אתכם, העלתם כבר תמונות כרבולת?

תגובות