הסרטונים שיסגרו לכם את השבוע העמוס. צילום: צילום מסך מהסרטון

הסרטונים שיסגרו לכם את השבוע העמוס

פרוגי סוגרת לכם את השבוע המעייף בארבעת הסרטונים הוויראליים, המגניבים והמצחיקים ביותר של השבוע. והפעם: חיפושית מצוירת, מפורסמים באי בודד, נשיקות ולהקת נירוונה. צפו

השבוע היה קשה לכולנו. מהמבחנים, ועד לשיעורי הבית הקשים. בין מתמטיקה להיסטוריה, אולי שמתם לב לחלק מהסרטונים שמוצגים פה. אם לא, כתבנו, הראל שדה, מצא אותם עבורכם, ממוזרים ועד הרומנטיים.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

ניצה ולחם

הסרטון הראשון נוצר על ידי ערוץ היוטיוב הישראלי "ניצה ולחם", וכפי שידוע, אחראי בזמן האחרון על מערכונים מוזרים ומצחיקים בלי עלילות ברורות. במערכון החדש שפרסמו, העלילה עוברת מהר מאוד מדבר אחד לדבר אחר, ממפעל גלידה לחיפושית מצוירת. העלילה המוכרת של ניצה ולחם עם הרעיונות היחודיים שלהם. אנו מציעים לצפות.

פרסומת ל...משקה?

הסרטון השני נוצר על ידי ערוץ היוטיוב "BavariaCommercials", וכבר לפי שם הערוץ אפשר להבין שמדובר בפרסומת, וכך זה באמת. בפרסומת נראים אלביס, מרלין מונרו, ג'ון לנון ועוד מפורסמים מוכרים (בגרסה שונה שלהם) באי בודד מרוחק.

הם נהנים מהשקט ומהמשקה אותו הם מפרסמים, אך לאחר כמה שניות מתקרבת ספינה לאי. מה יעשו המפורסמים כדי להגן על פרטיותם ולהסתיר את המבנים שנבנו על האי? תצפו בסרטון ותגלו, רק אספר לכם שהחבר'ה האלה יצירתיים.

הנשיקה הראשונה

זוכרים שלפני פחות מחודש פורסם סרטון על 20 אנשים שאמורים להתנשק אחד עם השני, אך יש בעיה אחת והיא שהם לא מכירים אחד את השני. במקום לגלות מה היה, פשוט תראו.

הסרטון השלישי נוצר על ידי ערוץ יוטיוב מבין המוכרים בישראל, "שרוטונים" והוא פארודיה על סרטון זה שעשה המון רעש שבו אנשים זרים שלא הכירו את השני קודם, מתנשקים בלהט. בסרטון הזה המצב קצת שונה.

בסרטון הנוכחי, משה פרסטר הוא זה שמתנשק עם נשים זרות שלא הכיר קודם, עם 2 גברים והרבה מאוד רגעים מביכים. הפארודיה נורא מצחיקה ונראה כאילו משה מאוד נהנה מהסיפור.

נערים מגיבים על להקת נירוונה

הסרטון הרביעי והאחרון נוצר על ידי ערוץ היוטיוב "TheFineBros", המוכר מאוד בח"ול. הסרטון לא כמו השם, לא עוסק באחים. האחים שמפעילים את חשבון היוטיוב הזה בנוסף לעוד סדרות בערוץ שלהם, מפעילים סדרה שנקראת "Teens react to…" או בתרגום לעברית "נוער מגיב ל...", שבה בני נוער מגיבים לכל מיני סרטונים בכל מיני נושאים שהצופים בסדרה בוחרים. לפרק הזה נבחר הנושא של להקת נירוונה הנוסטלגית והאהובה, מה התגובות של הנוער עליה? תצפו ותגלו.

שיהיה לכולם סופ"ש מצוין!

תגובות