הסרטונים הויראליים: שיא גינס בסלפי וחיות מזמרות. חתיכים. צילום: צילום מסך מהסרטון

הסרטונים הויראליים: שיא גינס בסלפי וחיות מזמרות

פינה יומית וחדשה בפרוגי, בה כל יום נציג את כמה סרטונים וויראליים, המצחיקים והמגניבים ביותר של אותו היום. והפעם? שיא גינס בסלפי וחיות מזמרות. מה חם היום ברשת? כל הפרטים בכתבה

השבוע עבר על כולנו טוב, ללא כל בעיות משמעותיות ודווקא עם שקט בחיים. כתבנו מצאו עבורכם את הסרטונים החמים של היום, אלו שיגרמו לכם לצחוק, לחייך או סתם לשיר.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

שיא גינס בסלפים!

הסרטון הראשון להיום הוא סרטון מגניב במיוחד בו ניתן לראות תחרות אמיתית שכל הנושא שבה הוא לא אחר מאשר צילומי סלפי! הניסיון להיכנס לתוך ספר השיאים של גינס נערך בחוף ים מקומי, אך לא היה רק לשם השיא. הקבוצה ניסתה לגרום לאנשים לחייך, וזאת דרך הפעולה שלהם. טוב, אחת מן הפעולות.

זוכים בשיא גינס
זוכים בשיא גינס © צילום מסך מהסרטון

אלו שהצטלמו עם כל האנשים בחוף היו שני נערים, זוג אוהבים. כל מה שהם היו צריכים לעשות זה צילומי סלפי. מה קרה בסופו של דבר? טוב, אתם חייבים לראות. אנו ניתן לכם רק רמז אחד: בסופו של הסרטון, הם מצלמים 355 סלפים, שבכל פעם יש אדם אחר. כל זה, בשעה אחת בלבד!

חיות בשביל שירים

הסרטון השני נוצר על ידי ערוץ היוטיוב "Pleated-Jeans" ובניגוד לשמו, הסרטון בכלל לא קשור לבגדים. בסרטון בעלי חיים משמיעים קולות וביחד יוצרים את השיר הטוב בעולם! טוב, אמנם זה לא מדויק ובעלי החיים לא באמת השמיעו את הקולות האלה, אבל יצאה תוצאה מגניבה ונחמדה ואנחנו אהבנו אותה מאוד.

תגובות