הסרטונים הויראליים: Smosh נוקמים ומסאז' נחשים. צילום: צילום מסך

הסרטונים הויראליים: Smosh נוקמים ומסאז' נחשים

קבלו את הסרטונים הויראליים המצחיקים והמגניבים ביותר של היום. הפעם: Smosh נוקמים ומסאז' נחשים. מה היה חם היום ברשת?

עוד כשבוע החופש מגיע וכבר אי אפשר לחכות! מזל שיש את הטור הויראלי היומי שמוצא בשבילנו את שני הסרטונים המעניינים, המצחיקים והמבדרים ביותר שרצו היום ברשת. אז אם עדיין לא הספקתם לחייך היום, כשתתחילו לצפות בסרטונים יהיה לכם קשה להוריד את החיוך.

Smosh נוקמים ובגדול!

Smosh הנם זוג יוטיוברים שמעלה מערכונים קצרים ומצחיקים ליוטיוב שברשותם גם ערוץ שמיועד לתחום הגיימינג והמשחקים. לאחרונה הם העלו סרטונים בשיתוף פעולה עם המון יוטיוברים נוספים. בתחילת הקריירה, הם היו עושים סרטוני ליפסינק, בהם הם משמיעים שירים, מזיזים את השפתיים ועושים שטויות.

עוד במדור הדיגיטל של פרוגי:

אחד מהסרטונים היה סרטון ליפסינק לשיר הפתיחה של פוקימון. לרוע מזלם, יוצרי המשחק לקחו את הסרטון בצורה פוגענית ומחקו אותו, בטענה ש-Smosh הפרו זכויות יוצרים, למרות שלא כי הייתה זו פארודיה (אגב, הסרטון הועלה שוב ליוטיוב על ידי משתמש אחר). אחרי כשנתיים העלו סרטון נקמה, בו לא עשו ליפסינק לשיר הפתיחה אלא שינו את מילותיו.

לפני כשבועיים ערוץ העוסק בגיימינג בשם The Warp Zone העלה סרטון בשיתוף פעולה עם Smosh שבו הם עושים קאבר לשיר הפתיחה. צפו:

מסאז' נחשים?!

Cater News הינו ערוץ יוטיוב שמעלה סרטונים של דברים מדהימים ומגניבים, והפעם - מסאז' שנעשה על ידי נחשים בגן החיות בפיליפינים. המטופל יכול לבחור להפסיק בכל שלב וכן לבחור את כמות הנחשים שיעשו את המסאז'. צפו:


תגובות