שעת סיפור? הספרים שהיינו רוצים שיהפכו לסרטים. ידיעות ספרים וספרי חמד

שעת סיפור? הספרים שהיינו רוצים שיהפכו לסרטים

אנחנו מאמינים שהסרטים הטובים באמת, הם אלו שמבוססים על ספרים, כי בסופו של דבר, אין דבר יותר מהנה מלצפות בסרט שמתאר בדיוק את מה שחשבת עליו. קבלו את רשימת המשאלות שלנו לספרים שהיינו רוצים לראות על המסך!

מחפשים את אלסקה

"מחפשים את אלסקה" הוא ספר שנכתב על ידי ג'ון גרין ויצא לאור בשנת אי שם בשנת 2005. הסיפור סובב כולו סביב תעלומה אחת גדולה שנוצרת עקב שתי הדמויות המרכזיות בסיפור - אלסקה ומיילס. בכל אופן, כמעט כל הספרים של גרין זכו להגיע עד לשטיח האדום של הוליווד, אך לצערנו קיים כאן פספוס של אחת מההצלחות היותר גדולות שלו. אנחנו מאמינים שסרט שמבוסס על הספר הנ"ל יכול להיות הצלחה מסחררת, בעיקר בשל העובדה שנזכה לראות את פרשנות הבימאי לספר עמוס מסתורין ועומק.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

יומנה של אנה פרנק

יומנה של אנה פרנק הוא אחד מהספרים אשר מתעדים את השואה בצורה הטובה והנכונה ביותר. זאת גם בעיקר משום שמדובר על יומן אמיתי שנכתב על ידי נערה צכירה בשואה, שנאלצה להתמודד עם האסון ובו בזמן לנסות לחיות את חייה יחד עם העליות והמורדות בחייה ובמצב הרוח שלה, בשל העובדה שהיא חיה בשואה במהלך שנות ההתבגרות שלה. ישנם סרטים רבים על השואה אשר מתארים את האסון, אבל אנחנו חושבם שדווקא סרט מנקודת מבט מדויקת של נערה שחותה זאת, יכול להיות מצמרר ביותר.

 

ווינטר בלו-ילדת פיות

אין ילדה בת 12 שלא קראה את אחד הספרים מסדרת "ווינטר בלו - ילדת פיות" מאת אשכר ארבליך בריפמן. הספר הזה הוא מסוג הספרים שלוקחים אותך לעולם מיוחד מלא פנטזיה ודמיון. אנחנו חושבים שסרט בסגנון יכוללהשיג את אותה התוצאה, ולהשאיר את הצופים מרותקים למסך עקב הרבה פיות, נצנצים, וקינוחים מגרים במיוחד!

 

קיץ אחד ביחד

ספר מרתק, מדובר בחבורה של בני נוער, כל אחד מתוסבך בדרכו השונה אך בו בזמן גם הייחודית, אשר נפגשים במקריות מפליאה במחנה קיץ. הספר הזה מרתק, ומתאים במיוחד לבני הנוער משום שהוא מדבר ישירות, מבלי להתייפיף על הבעיות הכי קשות וגם הכי פשוטות של בני הנוער, לכן גם מאוד קל להתחבר לספר כזה, וכך כמובן גם לסרט!

 

הקיץ שבו הפכתי ליפה

בלי, הדמות שסביבה סובב הספר, מתעוררת לחיים רק בקיץ. כל מה שטוב, כל מה שקסום, קורה על חוף האוקיינוס, בבית הקיץ שבו היא מבלה כל שנה. אבל קיץ אחד, קיץ נפלא ונורא אחד, הכול משתנה, והכול מתחיל מחדש. ספר עמוק, מרתק, ומרגש, שישמש כאחד מהסרטים היותר מרתקים שנוצרו לבנות נוער, אם אכן יצולם ויעלה על מסכי הקולנוע.

 

 

 

 
תגובות