תנשמו עמוק: הטיזר לסרט השלישי של "מפוצלים" שוחרר!. צילום מסך מהיוטיוב

תנשמו עמוק: הטיזר לסרט השלישי של "מפוצלים" שוחרר!

שום דבר לא יצליח להכין אתכם כמו שצריך לסרט "נאמנים", השלישי בסדרת "מפוצלים", ואת זה מוכיח הטיזר ששוחרר אתמול (ג') לרחבי הרשת. צפו

חיכיתם וזה הגיע סוף סוף. הטיזר הראשון של "נאמנים", הסרט השלישי בסדרת "מפוצלים" סוף סוף כאן, והוא לא רק הולך לעבור איתכם דרך השיאים של שני הסרטים הראשונים, אלא גם הולך להפתיע אתכם דרך ההרפתקה שטריס ופור עוברים, כאשר הם עוברים את החומה על מנת להציל את עולמם. 

© טאמבלר

הטיזר נפתח בסיכום האירועים שהתרחשו ב"מפוצלים" בשנת 2014 וב"מורדים" בשנת 2015. לאחר מכן, מוצגים טריס וחבריה בשנת 2016, כשהם ניצבים לפני החומה, מטפסים עליה ולבסוף רואים מה מסתתר מאחוריה. לצד ההרפתקה המותחת יש את סיפור האהבה של טריס ופור (טוביאס), שבהחלט הוא מה שאנחנו מחכים לו הכי הרבה! גם אתם? 

טריס ופור פוראבר!
טריס ופור פוראבר! © טאמבלר

אתמול (ג') מחברת הסרטים "Lionsgate" נמסר כי "בפעם הראשונה אי פעם, הם יעזבו את העיר ואת המשפחה כדי למצוא פתרון של שלום לעיר המעורבת שלהם. ביציאה החוצה, תגליות ישנות מקבלות משמעות במהירות, עם גילוי האמת החדשה והמפתיעה".

© טאמבלר

בנוסף לכך "טריס ופור צריכים להחליט במהירות על מי הם יכולים לסמוך בקרב האכזרי שניצת מעבר לקירות של שיקגו ומאיים על כל האנושות. על מנת לשרוד, טריס תיאלץ לעשות בחירות בלתי אפשריות המושתתות על אומץ, נאמנות, מסירות ואהבה".

מה מסתתר מאחורי החומה?
מה מסתתר מאחורי החומה? © טאמבלר

גם אנחנו מחכים ל"נאמנים" לא פחות מכם, אבל ייקח חצי שנה עד שהוא ייצא לבתי הקולנוע בארץ (באמריקה הוא יוצא ב-18 במרץ). אז עד שזה יקרה, הנה הטיזר הראשון שגודש בתוך כמעט שתי דקות חלק קטן ממה שקורה בסרט: 

 

 

תגובות