ליידי גאגא תככב ב"גברים בשחור 3". גברים בשחור 3. צילום: יחסי ציבור

ליידי גאגא תככב ב"גברים בשחור 3"

הליידי לובשת שחור: לאחר אין ספור פעמים בהם רמזה שהיא מעוניינת להשתתף בסרטים, צילמה קליפים מפציצים ואף הודתה בראיון מיוחד עם אלן דג'נרס. גאגא תככב בסרט החדש "גברים בשחור 3". לצידה תככב גם זמרת הפופ ניקול שרזינגר

טריילר הסרט.
 

במהלך ראיון מיוחד בברזיל במסגרת קידום הסרט החדש "גברים בשחור 3", שצפוי לצאת בקיץ הקרוב, סיפר וויל סמית' כי "יהיו כמה הופעות אורח של ידוענים בסרט, אבל אסור לי לגלות מי הם יהיו - אנחנו חייבים לשמור בסוד את הופעתה של ליידי גאגא בסרט" וחייך.

להקת "איזבו" תייצג את ישראל באירוויזיון 2012, כבר שמעתם?

כבר בעבר הביעה גאגא רצון להופיע על המסך הגדול, כשאת זה ניתן לראות לאחרונה - לאחר שהוציאה עד כה שני קליפים יחסית ארוכים - "Marry The Night" ו-"Telephone". "החלום הכי גדול שלי הוא להופיע בסרט של וודי אלן", הודתה בראיון בתוכנית האירוח של אלן דג'נרס בשנה שעברה. 

מלבד גאגא, גם זמר פופ נוספת, ניקול שרזינגר, צפויה להשתתף בסרט, כשהיא תגלם את החברה של דמותו של סמית'. מוקדם יותר השנה סיפרה על דמות ש"היא מעין נבלת עתידנית, והיא נושאת עימה משגר טילים - היא דמות קשוחה". 

כזכור, זמרות פופ אלו, הן לא הידועניות הראשונות להופיע בסדרת הסרטים "גברים בשחור". בסרט השני השתתפו מייקל ג'קסון המנוח, בניו של סמית' ובתו של טומי לי ג'ונס ובתו של במאי הסרט בארי זוננפלד.

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פרוגי

תגובות