עברי לידר: "החברה הישראלית במקום אחר". איתי סגל, אוהד קנולר, איתן פוקס ועוז זהבי. צילום: רפי דלויה

עברי לידר: "החברה הישראלית במקום אחר"

צוות "פרוגי" ביקר בהקרנה החגיגית של סרטו החדש של איתן פוקס, "הסיפור של יוסי", ושמע מה עברי לידר חושב על הסרט החדש ואיך הסרט הראשון גרם לתסריטאי, איתי סגל לצאת מהארון. מה חושב גל אוחובסקי על כל הסיפור?

פרוגי בהשקה של הסרט.
צילום: אלון אלבכרי; מראיין: רן כץ.
 
טריילר הסרט - "הסיפור של יוסי".
 
 

ההקרנה החגיגית לסרט "הסיפור של יוסי" (סרט ההמשך ל"יוסי וג'אגר) נערכה ביום רביעי שעבר במתחם סינימה סיטי בגלילות. 

כזכור, הסרט הקודם עורר בעבר הדים רבים, אולם כיום גל אוחובסקי טוען כי הסרט החדש לא יעורר כמו הסרט הראשון. "המון דברים השתנו. לא צריך לעשות סרט שיעשה את זה". אליו הוסיף גם עברי לידר שטען "אני חושב שאת מה שהסרט הראשון עשה והיה, הסרט הזה ("הסיפור של יוסי" - ר.כ) לא יכול לעשות, היום החברה הישראלית במקום אחר; בנושא הזה אתה לא יכול לייצר עוד סרט כזה. מהפכה אפשר לעשות פעם אחת ואחר כך זה כבר הפוך".

להשקה החגיגית הגיעו לפרגן לא מעט מחברי הביצה, בהם: יעל בר זוהר, מרגלית צנעני (מרגול), ריטה, אסי עזר, ירון ברובינסקי ועוד אחרים וטובים.

"הסיפור של יוסי" הוא סרט ההמשך כאמור ל"יוסי וג'אגר", כשעלילת הסרט החדש מתרחשת עשר שנים מאז מות אהובו בגבול לבנון ומאז הפך יוסי לקרדיולוג מצליח, אבל התקשה להתאושש מהטראומה.

פגישה עם אישה מסתורית מעברו מאלצת אותו לבחון מחדש את חייו ולהתמודד עם הסודות והפחדים של נפשו. בדרך מתוארים היחסים שלו עם נינה - אחות רוסייה המאוהבת בו; עמיתו מוטי - רופא הנמצא בעיצומו של תהליך גירושים ומבקש לסחוף אותו לתוך חייו וקצין צעיר ויפה תואר, בו נתקל יוסי במהלך חופשתו באילת ומציע לו הזדמנות שנייה לאהבה.

>> הסרט ייצא לאקרנים ב-17 במאי 2012.

תגובות