קלף חזק: הג'וקר מקבל סרט המשך. צילום: באדיבות טוליפ אינטרטיימנט

קלף חזק: הג'וקר מקבל סרט המשך

לאחר שהפך לסרט הקומיקס הרווחי ביותר וחצה את רף המיליארד דולר, דיווח רשמי מבשר שאולפני האחים וורנר כבר החלו לעבוד על סרט המשך ל"ג'וקר" בכיכובו של חואקין פיניקס.

קצת מעל לחודש ש"ג'וקר" עלה לאקרנים והעולם לא מפסיק לדבר על הסרט שקיבל תשבוחות מקיר לקיר, שבר מספר שיאים מרשימים בקופות והשמועות אומרות שיקח את טקס האוסקר בשנה הקרובה. כעת הצלחתו הפנומנלית של הג'וקר מוכיחה את עצמה שוב פעם.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

לפי דיווח של The Hollywood Reporter במאי הסרט הראשון, טוד פיליפס החל לעבוד מול אולפני האחים וורנר על סרט המשך. פיליפס יחזור לכיסא הבמאי, התסריטאי סקוט סילבר יחזור לכתוב גם את התסריט העתידי של סרט ההמשך. ולגבי כוכב השעה - השחקן חואקין פיניקס שמסומן כמועמד מוביל לזכייה באוסקר על תפקידו בסרט - על אף כל זאת, טרם נמסרה תגובה מאולפני האחים ומהסוכנות של חואקין. טרם ברור באיזה שלב ביקום הקולנועי של DC יתעסק הסרט השני, גם פרטים על שחקנים נוספים או תאריך יציאה לא נמסרו בהכרזה. 

טרם ברור אם ישוב. חואקין פיניקס ב"ג'וקר"© צילום: באדיבות טוליפ אינטרטיימנט

הכרזה זו באה לאחר הצלחה מסחררת של "ג'וקר" בכל הגזרות, ממש לאחרונה הפך לסרט למבוגרים הראשון שחצה את רף מיליון הדולר, כמו גם הסרט הרביעי של DC שחוצה את רף המיליארד. גם בישראל שבר שיא כשהביא למעלה מ-100 אלף צופים רק בסוף השבוע הראשון שלו. הוא לקח את פרס 'אריה הזהב' שהרוב המוחלט של זוכיו לא מגיע מעולם הקומיקס וכן צפוי לקחת גם את פרס האוסקר הקרוב ובפרט השחקן חואקין פיניקס שסומן כמועמד מוביל לזכייה בקטגוריית 'השחקן הטוב ביותר'.

תגובות