טירוף מתמשך: כל הפרטים על "לכל הנערים שאהבתי 3". צילום: Bettina Strauss/Netflix

טירוף מתמשך: כל הפרטים על "לכל הנערים שאהבתי 3"

לפני פחות משבוע עלה לנטפליקס סרט ההמשך של "לכל הנערים שאהבתי" ("נ.ב, אני עדיין אוהבת אותך"), שהספיק להיכנס ללב שלנו תוך שניות. רגע לפני שאתם נכנסים ללחץ לקראת הסרט הבא, החלטנו לאסוף עבורכם את כל מה שצריך לדעת עליו

אם חשבתם שעלילת הסרטים המצליחה תסתיים בסרט המצליח שיצא רק בשבוע שעבר בנטפליקס, כדאי שתחשבו שוב. באופן לא מפתיע במיוחד, לאור ההצלחה הסרט השלישי כבר קורץ לנו באופק. אספנו במיוחד עבורכם את הפרטים שאתם צריכים לדעת על הסרט השלישי- "To All the Boys: Always And Forever, Lara Jean" ("תמיד ולנצח, לארה ג'יין" - בתרגום חופשי). 

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

כזכור, בסרט הראשון לארה ג׳ין כובי ופיטר קבינסקי מנהלים זוגיות מזוייפת, עד שבסרט השני כבר יש ביניהם מערכת יחסים אמיתית. אך כמובן שלא הכל ורוד, ולחייה של לארה ג׳ין נכנס בפתאומיות ג׳ון אמברוז, אחד הנערים לו שלחה מכתב בעבר, והעניינים מתחילים להסתבך. כובי נקרעת בין שני העולמות ומתאהבת בשניהם בו זמנית. אנחנו ללא ספק סופרים את הימים לאחור כדי לגלות מה יהיה המשך העלילה בשנתם האחרונה ללימודים של כובי וקבינסקי ואיך העניינים יתפתחו מכאן והלאה.

© צילום: Bettina Strauss/Netflix

נטפליקס כמובן אישרו באופן רשמי את קיומו של הסרט השלישי, והסרט כבר צולם. כחלק מצילומי עלילת ההמשך, האחיות כובי לטוס לצלם מספר סצנות בקוריאה, בניגוד לשאר הסרט שצולם כולו בניו יורק. לכל הצופים שחושבים שנכנסנו ללופ סרטים אין סופי, צר לנו לאכזב אך הסרט הזה יהיה הסרט האחרון בסדרת הסרטים הזו, אז לנו נשאר לקוות שבסרט הזה נקבל באמת את כל התשובות להן אנחנו מצפים ומקווים. 

© צילום: Bettina Strauss/Netflix

ככל הנראה אנו נזכה לראות את הסרט רק בעוד כשנה, בפברואר 2021. זה עדיין לא רשמי ויכול להיות שיקרה גם רק מספר חודשים לאחר מכן, אך כמו שחיכינו יפה ובסבלנות עד הסרט השני, אנחנו ננשך שפתיים ונחכה מעט עד שיצא הסרט השלישי, יקח כמה שיקח. הספירה לאחור שלנו כבר לגמרי התחילה!

 תגובות