שווה ללכת לסרט סופרמן איש הפלדה?. סופרמן איש הפלדה. צילום: יחסי ציבור

שווה ללכת לסרט סופרמן איש הפלדה?

"הקצב עובד לטובת העלילה, סצנות האקשן עתירות באפקטים ונעוריו של קלארק קנט בהחלט מעניינים". כתבתנו חזרה מהקרנת הבכורה של הסרט החדש, בו מככבת גם השחקנית הישראלית איילת זורר

אחד הסרטים המבטיחים לכאורה של הקיץ ואחד הסרטים שאני אישית מאוד ציפיתי לו, "סופרמן - איש הפלדה", עולה השבוע לאקרנים בישראל.

כשאני מגיעה להקרנות בכורה לסרטים מבטיחים כמו זה של סופרמן, לרוב אני נוטה להתאכזב, אבל הסרט הזה דווקא הפתיע אותי נורא בזכות סצנות אקשן מרובות האפקטים והקצב המעולה של הסרט.

את הסרט ביים זאק סניידר. לתפקיד סופרמן וקלארק קנט לוהק הנרי קאוויל, איימי אדמס לוהקה לתפקיד לויס ליין, מייקל שאנון לתפקיד גנרל זוד, ולתפקיד האם לוהקה השחקנית הישראלית איילת זורר.

הסרט "סופרמן איש הפלדה" מעניק הצצה לנעוריו של קלארק קנט, שאומץ בילדותו על ידי ג'ונתן ומרתה קנט לאחר ששוגר בחללית לכדור הארץ מהכוכב קריפטון שהושמד. עוד כילד, הוא מתחיל לגלות שיש לו כוחות על, ומרגיש מנוכר מבחינה חברתית.

טריילר סופרמן - איש הפלדה.

בהמשך הוא מגלה שיש סיבה לכך שהוא נמצא בכדור הארץ, ומגשים את ייעודו כגיבור על לאחר שהעולם מותקף על ידי כוח חייזרי – הגנרל זוד. "איש הפלדה" אינו סרט המשך לסדרת סרטי סופרמן בכיכובו של כריסטופר ריב, וגם לא לסרט מ-2006 שביים בריאן סינגר.

הסרט עמוס בסצנות פעולה מרשימות ומרהיבות במיוחד, כמות האפקטים הויזואליים גדולה ומתאימה לסרט כמו "איש הפלדה" ובמהלך הסצינות האלה קשה שלא להתמסר לסרט, אני אהבתי. בנוסף לכך שהסרט עמוס בסצינות מרשימות, הוא שומר על קצב טוב לאורך כל אורכו ולא נותן לצופה להשתעמם, בניגוד לסרטי גיבורי על אחרים, שברובם מגיע קטע שמשעמם ומאט את קצב הסרט, בעקבות היותם ארוכים.

במאי הסרט, זאק סניידר, מצליח לספר סיפור טוב שלא משעמם לרגע. בתור מבקרת ביקורתית במיוחד, אני מאוד ממליצה ללכת לראות את הסרט בבתי הקולנוע, אחד מסרטי גיבורי העל הטובים שראיתי בזמן האחרון.

תגובות