איילת זורר מהווה גאווה לישראל - גל גדות הבאה. גל גדות הבאה - איילת זורר. צילום: אסף לב

איילת זורר מהווה גאווה לישראל - גל גדות הבאה

מאות אנשים הגיעו לפרמיירה החגיגית שנערכה בחסות חברת גולברי במתחם הסרטים החדש בראשון לציון. שלחנו את כתבנו לבדוק מקרוב, מה הסלבס חושבים על איילת זורר שמככבת בדקות הראשונות של הסרט ועל איזה 'סופרמן' היא גדלה?

צפו בווידיאו
כתב: להב מזור; צילום: אלון אלבכרי; עריכה: יובל קאסנר

דוגמניות, שחקנים, מנחי טלוויזיה ושלל אנשי תקשורת צעדו יחד עם השחקנית העולה איילת זורר על השטיח האדום בפרמיירה החגיגית לסרט "סופרמן איש הפלדה" שיצא לאחרונה לבתי הקולנוע. האירוע כולו נערך כמחווה על ידי חברת גולברי לפרזנטורית המותג, כאמור זורר.

כזכור, זורר הספיקה גם לצעוד בשטיח האדום בניו-יורק לצד שאר כוכבי הסרט ראסל קרואו, הנרי קאוויל, איימי אדמאס, קווין קוסטנר ונוספים..

"אמא של סופרמן" הלא היא זורר, המשמשת כפרזנטורית של חברת גולברי כבר 7 עונות, הגיעה לבושה בשמלת ערב שחורה המשלבת שקיפויות תחרה ושסע עמוק, שעוצבה לה במיוחד לערב הפרמיירה על ידי מעצבי הבית של המותג. לצידה של זורר, הגיעה גם כל המשפחה שזכו לצפות יחדיו בסרט.

בין חברי הביצה שהגיעו לצעוד גם כן על השטיח האדום מצאנו את מגישי הטלוויזיה שי שטרן ולילך סונין, ואת כוכבי העונה השלישית של המירוץ למיליון דוד ואלירן, רומי וקורל, טליה וקובי ורונית. כמו גם פגשנו את דנה גרוצקי, אירית רחמים, שי-לי ליפא, לי גרבאנו, מאיה זאנה ונוספים..

אם זה לא מספיק, כל הייפ סביב הסופרמן החדש גרם לחברת סקאל טויס להביא לישראל בובות לילדים בהשראת הסרט. "הקצב עובד לטובת העלילה, סצנות האקשן עתירות באפקטים ונעוריו של קלארק קנט בהחלט מעניינים". כתבתנו חזרה מהקרנת הבכורה של הסרט החדש.

צפו בתמונה.
צפו בתמונה.
צילומים: אסף לב
צפו בתמונה.
רומי וקורל.
צפו בתמונה.
שי שטרן.
צפו בתמונה.
דוד ואלירן.
תגובות