הקרנות טרום בכורה ליליות: פעילות על טבעית. מתוך הסרט, פעילות על טבעית מסומנים

הקרנות טרום בכורה ליליות: פעילות על טבעית

לכבוד יום שישי ה-13 הולכות להתקיים הקרנות טרום בכורה מיוחדות של הישראלי אורן פלי, יוצר סדרת הסרטים "פעילות על טבעית". כל הפרטים על ההקרנות ברחבי הארץ ומה עוד קורה ביום הזה ואילו אלטרנטיבות יש?

יום שישי ה-13. גם השנה מתוכננות פעילויות מיוחדות ליום "המפחיד", אחת מן הפעילויות היא הקרנות טרום בכורה של הסרט החדש "פעילות על טבעית - המסומנים", של היוצר הישראלי אורן פלי.

עוד במדור התרבות של פרוגי:
• בלב הסערה יוצאים למאבק: אסי עזר נגד בנט
• "אחים בדם": מותח, מרגש ועשוי בצורה מעולה
• טראש צבאי במיוחד / קותי סבג בריאליטי חדש

ההקרנות מתקיימות במספר בתי קולנוע בארץ, בהם גלובוס מקס בנתניה, קריון, באר שבע ומודיעין, בסינימה סיטי גלילות וראשון לציון וב-yes פלנט איילון, ראשון לציון וחיפה.

"פעילות על טבעית - המסומנים" הוא סרט האימה העל טבעי החמישי בסדרת סרטי האימה של הבמאי פלי. עלילת הסרט החמישי מתמקדת סביב צעיר המגלה שהוא נרדף על ידי כוחות מסתוריים בעוד חבריו ומשפחתו מנסים להצילו. 


טריילר הסרט.

סדרת הסרטים הופקה על ידי פלי, כשאת הסרט הראשון הפיק בצילום ביתי חובבני בעלות נמוכה של כ-15,000 דולר בלבד. כיום הסדרה הפכה לשובר קופות בינלאומי והצליחה לגרוף למעלה מ-190 מיליון דולר.

הסרט עצמו, מלבד ההקרנות מחר, ישוחרר לאקרנים בישראל ב-9 בינואר.

בנוסף להקרנת הסרט, במתחם הרובע בראשון לציון, "המבוך" יפתח את שעריו ביום שישי החל מהשעה 19:00 בערב ויציין את התאריך המפחיד באירועי הפנינג עם רקדני ברייקדנס מחופשים לדמויות מסרטי אימה ושלל הפתעות נוספות. כמו גם, בשעתיים הראשונות תינתן 50 אחוז הנחה לכניסה למבוך למי שיגיד את הסיסמה הסודית, אותה ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של הרובע.

מלבדם, גם מועצת הנוער של רמת השרון עתידה לערוך ערב סרטי אימה בשיתוף אגף התרבות ליצירת פעילות מקורית וחדשנית לבני הנוער. ערב הסרטים שיתקיים במועדון המחתרת 3 בבית יד לבנים בעיר יכלול פופקורן, שתייה וסרטים שונים, כאשר מחיר הכניסה עומד על כ-20 שקלים בלבד. לצער הצעירים בעיר, האירוע יהיה פתוח לתיכוניסטים בלבד, בשל הגבלת גיל הצפייה בסרטים.

תגובות