אנשי התעשייה הגרועים בעולם. פרס הפטל. צילום: צילום מסך מהפרומו

אנשי התעשייה הגרועים בעולם

החלק היותר מעניין של עונת הפרסים הוא טקס פרסי פטל הזהב, או בשמו המוכר יותר, פרסי ה"ראזי". אף שחקן לא רוצה להיות מועמד לפרס זה משום שזהו טקס פרסים לסרטים ולשחקנים הכי גרועים של השנה

החלק היותר מעניין של עונת הפרסים הוא טקס פרסי פטל הזהב, או בשמו המוכר יותר, פרסי ה"ראזי". אף שחקן לא רוצה להיות מועמד לפרס זה משום שזהו טקס פרסים לסרטים ושחקנים הגרועים של השנה.

עוד במדור התרבות והבידור של פרוגי:
• רוצים לזכות בכרטיסים לסטיב איוקי?
• דם, פחד ואימה. הסרט החדש של שירלי ברנר
• מי באמת קיבל את האקס פקטור?

"מגודלים 2" עם אדם סנדלר, שכבר זכה לחוות את הטקס מספר פעמים מוביל עם תשע מועמדויות בשמונה קטגוריות שונות ביניהם הסרט הגרוע של השנה, השחקן הגרוע של השנה, שחקן המשנה הגרוע של השנה, הבמאי הגרוע של השנה ועוד.

המתחרים של "מגודלים 2" הם "העולם שאחרי" בכיכובם של וויל וג'יידן סמית', שזכה בשש מועמדויות, כמו כן גם הקומדיות "סרט 43" עם כוכבים כמו קייט וינסלט, יו ג'קמן והאלי ברי,"A Madea Christmas", ו-"הפרש הבודד" בכיכובו של ג'וני דפ שכשל בקופות.

טקס הראזי ה-34 יתקיים בראשון במרץ, בדיוק יום לפני פרסי האוסקר ה-86, ובו יוכרזו הזוכים בסרטים שאולי לא צריך לצפות בהם. סביר להניח שהרבה פחות כוכבים יגיעו לשטיח האדום הזה עם שמלות וחליפות מרשימות, על אף שהיו שחקנים אמיצים מספיק כדי להגיע לטקס, כמו סנדרה בולוק והאלי ברי, שכל אחת מהן זכתה בפרס הנכסף, עלתה לבמה והראתה לנו שיש לה חוש הומור מפותח.


סנדרה בפעולה

SO - מי לדעתכם יזכה השנה?

תגובות