מה הולך להיות הצעד הבא של טרנטינו?. צילום: pinguino k

מה הולך להיות הצעד הבא של טרנטינו?

במאי הסרטים קוונטין טרנטינו הכריז כי סרטו הבא יהיה מערבון שיקרא "The Hateful Eight". האם הוא בדרך לביטול כמו סרטים אחרים שלו?

חוץ מזה שהוא אליל קולנועי והבמאי האהוב עליי, קוונטין טרנטינו הוא גם ממזר חסר כבוד: כל כמה זמן, כנראה כשממש משעמם לו, טרנטינו נוהג להכריז על סרט חדש רק כדי שמאוחר יותר הוא יוכל לבטל אותו ולהשאיר את מעריציו הנלהבים עם דמעות בעיניים.

עוד במדור התרבות של פרוגי:
• אינסטוש: תובל ודור במקום הראשון
• נדב קרני על פירוק פיוז'ן: "לא יודע מה יקרה"
• עצומה דורשת: לגרש את ג'סטין ביבר מארה"ב

טרנטינו הכריז כי סרטו הבא יהיה מערבון שיקרא "The Hateful Eight" (בתרגום חופשי "שמונת הנבזים", אבל אני סומך על המפיצים היצירתיים בארץ שימציאו לו איזה שם מוזר ולא קשור), ואף הבטיח כי התסריט כולל תפקיד עבור השחקן המופלא כריסטופר וולץ שכבר הספיק לככב בשני סרטיו הקודמים של טרנטינו - "ממזרים חסרי כבוד" ו"ג'אנגו ללא מעצורים".

לדבריו, הצילומים צפויים להתחיל כבר בקיץ הקרוב ויכול מאוד להיות שברוס דרן, כוכב הסרט "נברסקה", יצטרף לקאסט לצידו של וולץ.


מתרגשים?! כן!

מצד אחד, יש לנו סיבה טובה להיות נלהבים, ואילו מצד שני כדאי שנשאיר גם קצת מקום לספקנות, הרי אפילו טרנטינו עצמו לא יכול להישבע לנו שהסרט הזה אכן יהיה סרטו הבא ולא ייזרק לסל האשפה לצד סרטים כדוגמת "האחים וגה", "להרוג את ביל חלק 3" ו-"Killer Crow".

עכשיו נותר רק להמשיך ולקוות לטוב.

תגובות