מלאאאאאאאאאאאא טריילרים חדשים. צילום: צילום מסך מטוויטר, "Rotten Tomatoes"

מלאאאאאאאאאאאא טריילרים חדשים

דווקא בשבוע היחיד שבו אני לא מבלה 24/7 על המחשב, יצאו מלא טריילרים חדשים (וב"מלא" אני מתכוון ל"מלאאאאאאאאאאאא"). להקדיש לכל אחד מהטריילרים פוסט נפרד - כבר לא יקרה, אז קבלו כמה מהם כאן בעסקת חבילה

דווקא בשבוע היחיד שבו אני לא מבלה 24/7 על המחשב, יצאו מלא טריילרים חדשים (וב"מלא" אני מתכוון ל"מלאאאאאאאאאאאא"). להקדיש לכל אחד מהטריילרים פוסט נפרד - כבר לא יקרה, אז קבלו כמה מהם כאן בעסקת חבילה.

עוד במדור הקולנוע של פרוגי:

טיפשים בלי הפסקה 2

ג'ים קארי הוא שחקן מצוין. כל אדם שטוען אחרת כנראה לא ראה את "המופע של טרומן"/"איש על הירח". מה שכן, קארי באמת ידוע כאחד שלא יודע לעשות בחירות קריירה מוצלחות: בין כל הטרומנים והאנשים על הירח, לבחור הממש מוכשר והממש מצחיק הזה יש המון, אבל המון, סרטים ילדותיים שהם שיא הטמטום בהתגלמותו. "טיפשים בלי הפסקה" הוא דוגמה מצוינת: מדובר בסרט אידיוטי בכל מובן המילה, וממש חבל לי ששחקן כמו קארי לקח בו חלק. אבל בסדר, זה קרה לפני עשרים שנה, ועשרים שנה זו תקופה מספיק ארוכה כדי שקארי יוכל לטעון שמדובר בפאשלה שלעולם לא תחזור על עצמה. אממה, זה לא המצב - עכשיו יוצא סיקוול, "טיפשים בלי הפסקה 2" (או באנגלית: "Dumb and Dumber To" - שם הולם בהחלט), וקארי שב לנעליו של לויד כריסמס. אוף.

בכל מקרה, הנה הטריילר:

אוקיי, פאק, מה קרה כאן הרגע? יכול להיות שאני... חייכתי? יכול להיות שהסרט הזה עומד להיות גם מצחיק ולא רק מפגר ברמות על? אני מפחד להיות אופטימי לגבי הפרויקט הזה, אבל אם להיות כנה, הטריילר דווקא לא כזה גרוע, הוא אפילו די נחמד, ויכול מאוד להיות שאפילו הסרט עצמו יהיה בר-צפייה. עכשיו אני סקרן. 

הדב פדינגטון 

אי פעם שאלתם את עצמכם איך היה נראה "טד" אילו וס אנדרסון היה מביים אותו? ובכן, הנה לכם תשובה:

(בסדר, אז הבמאי הוא בכלל פול קינג, תפסיקו להיות כאלה קטנוניים. שיו)

הפינגווינים ממדגסקר

בכל הקשור להפקת סרטי אנימציה, דרימוורקס ממש התחילו להתעצל בשנים האחרונות - זה לא שהם מוציאים פחות סרטים, חס וחלילה, אבל במקום להביא לקהל משהו חדש ומרענן הם מתעקשים לחזור לפרנצ'ייזים שכבר מיצו את עצמם מזמן, פרנצ'ייזים כמו "מדגסקר", שהיה מצוין בסרט הראשון ואחלה בחלה בשני, אבל אחר כך סתם נמרח עוד ועוד ועוד. אחרי סדרת טלוויזיה לא מי יודע מה מוצלחת בכיכובם של הפינגווינים, כרגע מתוכננים גם סרט רביעי (שככול הנראה יצא בחו"ל ב/18 במאי 2018 אף על פי שקודמו, "מדגסקר 3: מקרקסים את אירופה", היה עלוב למדי) וגם סרט ספין אוף לפינגווינים שממש כמו הסדרה ההיא, יקרא "הפינגווינים ממדגסקר". 

אני באופן אישי די מבואס מכל הסיפור הזה, אבל היות והטריילר החדש ל"פינגווינים" הוא בערך בסדר, אולי אסכים לקחת את האחים הקטנים שלי לצפות בו. אבל רק אולי. 

ערבים רוקדים

הקולנוע הישראלי מאוד התפתח בשנים האחרונות (ראו ערך: "חוגגים עצמאות 66 עם קולנוע ישראלי משובח"), זה יאמר לזכותו. אבל, וזה "אבל" גדול, הוא ממשיך להתעסק יותר מדי בסכסוך הישראלי-ערבי. די, חלאס. 

"ערבים רוקדים", שיגיע לבתי הקולנוע בעוד פחות מחודש (ה-7 ביולי), הוא סרט כזה - יש שם ערבים, יש שם יהודים, והם הולכים לריב אחד עם השני. ובכל זאת, למרות שהז'אנר הזה כבר יוצא מהאוזניים, אחרי צפייה בטריילר אני פתאום מצפה לסרט בכליון עיניים. יש בו משהו שנראה מאוד מגניב. לא יודע מה זה. הוא פשוט גרובי כזה ומשעשע, ואלו דברים שלא מוצאים בדרך כלל בסרטים מהסוג הזה. אולי זה קשור לעבודה שסייד קשוע כתב אותו - למרות שמעולם לא קראתי או צפיתי באף אחת מיצירותיו, יצא לי לשמוע שהוא תסריטאי נהדר.

לא משנה מהי הסיבה, כרגע נראה ש"ערבים רוקדים" הולך להוכיח לי שטעיתי, שיש עוד מקום ליהודים VS ערבים בקולנוע הישראלי, והאמינו לי - אני ממש אשמח לטעות.

בירדמן

בסוף שנות השמונים מייקל קיטון גילם דמות אייקונית של גיבור על. בסרטו החדש של אלחנדרו גונסלס איניאריטו, "בירדמן", קיטון מגלם דמות של שחקן קולנוע שבעבר גילם דמות אייקונית של גיבור על. זה מצחיק. אבל לא בגלל זה אני מראה לכם את הטריילר החדש ל"בירדמן", לא - אני מראה לכם אותו כי הוא ביזארי ברמות מאוד מסקרנות וגם כי הוא כולל את אמה סטון ואדוארד נורטון שאני מאוד מאוד אוהב (גם אם הם מופיעים בסך הכל לכמה שניות בודדות). אז, הממ, צפו בו:

הראיון

סת' רוגן וג'יימס פרנקו מתמסטלים יחדיו בחור כלשהו. רוגן אומר לפרנקו: "וואי, אחי, אתה לא מביןןןןן - יש לי רעיון פאקינג גאונייי, משהו בנזונההה!". פרנקו שואל: "וואי, אחי, מהההה זהההה?". רוגן עונה לו: "בוא נעשה סרט שבו אנחנו מתנקשים בקים ג'ונג-און! ונזמין גם את גולדברג, הוא בטח לא עושה שום דבר חשוב".

וככה ילדים, ככול הנראה, אולי, בעצם לא, נולד לו "הראיון", שהוא הסרט החדש בכיכובם של סת' רוגן וג'יימס פרנקו ובבימוים של סת' רוגן ואוון גולדברג שאני בטח אראה למרות שהוא יהיה מפגר ורק לפעמים מצחיק. טריילר:

בית

זוכרים שהתלוננתי שדרימוורקס כבר לא מביאים לשוק מוצרים חדשים? ובכן, אז כנראה שלא לגמרי צדקתי, כי בחודש מרץ הקרוב (ה-27 במרץ, אם לדייק) מגיע לבתי הקולנוע (בחו"ל, בארץ לא ידוע כלום לגבי הסרט חוץ מההנחה המושכלת שהוא יוקרן כאן אך ורק בתלת-מימד ובדיבוב לעברית, כמו כל סרט אנימציה טיפוסי) הסרט "בית". כן, זה שם מעפן, מה לעשות, ככה קוראים לו. 

עד עכשיו כל מה שידענו על הסרט זה שהוא יכלול חייזרים ושריהאנה תדובב בו. עכשיו, אחרי צפייה בטריילר הראשון והמלא, אנחנו גם יודעים שזה עומד להיות סרט ממש משעמם. ממש. כאילו, ברמה שאפילו לא הצלחתי לסיים את הטריילר מרוב שעמום. אבל היי, לפחות האנימציה אחלה. 

ולסיום, סתם כי בא לי, הנה סרטון נחמד:

ביי.

תגובות