סקאזי החל את סיבוב ההופעות העולמי . סיבוב הופעות. צילום: פייסבוק

סקאזי החל את סיבוב ההופעות העולמי

הדי.ג'יי הישראלי והבינלאומי, אשר סויסה או מי שמכיר אותו בכינויו - סקאזי, התחיל את סיבוב ההופעות שלו בישראל ובעולם, כשאת משכורתו מההופעות בישראל יתרום לטובת עמותת "תנו לחיות לחיות". סקאזי: "אני קורא לאנשים טובים לבוא ולתרום לעמותה - בכסף או בעשייה"

הדי.ג'יי הישראלי והבינלאומי, סקאזי (אשר סויסה), יתחיל הערב (ב') את סיבוב ההופעות העולמי שלו, כששלושת ההופעות הראשונות הן בישראל. סיבוב ההופעות מבוסס על אלבומו החדש "My Way".

הכנסותיו של סיבוב ההופעות כאן בישראל סקאזי יתרום לטובת עמותת "תנו לחיות לחיות".

"מדי שבוע אני נתקל בפייסבוק בתמונות של חיות שעברו הזנחה או התעללות. החלטתי להקדיש את הסבב הקרוב של DJ sets לעמותת 'תנו לחיות לחיות' מתוך רצון להעלות את המודעות למלאכת הקודש שאנשיה עושים" אמר והוסיף סקאזי: "אני קורא לאנשים טובים לבוא ולתרום לעמותה - בכסף או בעשייה. את שכרי מהסבב הקרוב של DJ sets אני תורם לעמותה על מנת לאפשר לעוד בעלי חיים להתקיים בבית המחסה של העמותה עד שתימסרנה למאמצים, ולצמצם את המתות החסד של חיות בריאות"

אתי אלטמן דוברת עמותת 'תנו לחיות לחיות': "אני רוצה להודות ולברך את סקאזי על החלטתו לתרום את הכנסותיו מהופעותיו ל"תנו לחיות לחיות" למען המטרה הקדושה של הצלת בעלי חיים שעברו התעללות או ננטשו ובכך להעלות את הנושא החשוב למודעות".

עוד הוסיפה ש"מדי חודש אנו נתקלים בעשרות מקרי התעללות והזנחה של כלבים וחתולים שמחפשים בית חם וטיפול דואג וכל תרומה כזאת מצילה אותם ממוות".

במסגרת הסיבוב יהיו 3 הופעות בישראל, ב-27/02 ב-"Gossip" בתל אביב, ב-01/03 ב-"LOLA Mega Bar" בבני דרור וב-02/03 ב"אוקטופוס" בתל אביב. הסיבוב מהווה את יריית הפתיחה במסע ההופעות המלווה את האלבום החדש, שייצא בישראל ובעולם ב-15 במרץ 2012.

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פרוגי

תגובות