פסטיבל הקוסמים הישראלי יוצא לדרך  . מערכת

פסטיבל הקוסמים הישראלי יוצא לדרך

בעוד כשבועיים יתקיים בחולון פסטיבל הקוסמים בהשתתפותם של נמרוד הראל ושימי אטיאס. נשיאת אגודת הקוסמים: "המופעים יהיו ברמה בינלאומית" וגם איזה תוכניות טלויזיה על קוסמים יעלו בקרוב לאוויר?

מי אמר קסמים ולא קיבל? לגולשי האתר שחובבים מופעי קסמים ותוכניות קוסמים בטלויזיה, נספר שבתחילת חודש מאי הקרוב, יתקיים פסטיבל הקוסמים הבינלאומי של אגודת הקוסמים הישראלית, בתאטרון חולון.

על הבמה יעלו במהלך הפסטיבל הקוסמים הישראליים: נמרוד הראל, אמיר לוסטיג ,שימי אטיאס, ליאור מנור ורון פרשט. עוד יעלו על הבמה: אלוף אסיה בקסמים, אנדרו ויין (המייעץ לדיויד בלין ודיויד קופרפילד), ג'אן ברדי ודוג שיר שנחשב לקוסם הילדים הכי טוב בעולם.

לדברי נשיאת אגודת הקוסמים, דליה פלד, מדובר במופעים ברמת ביצוע גבוהה לכל המשפחה: "אני ממליצה לכולם להגיע לאירועים עם כל המשפחה. המופעים ברמה בינלאומית, הבאנו לפסטיבל את הקוסמים שנחשבים להכי טובים בעולם".

ולאלה שיעדיפו להישאר בבית השנה, נגלה שבחודשים הקרובים צפויות לעלות שתי תוכניות קסמים בערוץ 2. הראשונה היא התוכנית "מי יפיל את המאסטר" בה ינסו יותר מ-25 קוסמים לאתגר את הקוסם ואמן העל חושי הנודע מקס מייבן מארצות הברית. השנייה היא "פסיכו" בהנחייתם של נמרוד הראל ואמיר לוסטיג.

תגובות