ברגע האחרון: פורמולה עוברות למופע המתחרה בחנוכה. צילום: באדיבות יחסי ציבור

ברגע האחרון: פורמולה עוברות למופע המתחרה בחנוכה

דרמה מאחורי שני מופעי החנוכה המתחרים של "טיק טוק": להקת פורמולה עוברת ברגע האחרון ממופע אחד אל מופע אחר

להקת הבנות המצליחה, "פורמולה", הצליחה לבלבל את הקהל שלה בכל הנוגע לבילויים בחג חנוכה הקרוב. חבורת הבנות הצעירה לוהקה למופע "טיק טוק שואו" שלאור ההצלחה המטורפת בסוכות ממשיך גם לחג האורים - אלא שהיום התגלה כי הן עברו מהמופע לטובת מופע דומה מתחרה.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

אפליקציית הטיק טוק צברה פופולריות רבה, עד כדי כך שהוחלט לערוך מופע מוזיקלי עם כוכבי האפליקציה על הבמות בישראל. זה התחיל בסוכות עם המופע "טיק טוק שואו" בכיכובם של מיכל מצוב, ליאון שניידרובסקי, יוני טובים, שירז שוקרון, נבו עמרני ונוספים שזכה להצלחה רבה וימשיך גם בחנוכה הקרוב עם סטפן, עומר דרור ושירלי לוי. מיד עם תום החג נודע כי בחנוכה יעלה על הבמות מופע נוסף שכולו על טהרת הטיק טוק וייקרא "טיק טוק לייב" - שם צפויים להופיע עמנואל לוי, קים בן שמעון, אמיר יהודה, שחר ליבנה, אחותה של אנג'ל ברנס - היאנס, מתן מלכובסקי וכוכב הטיקטוק, ג'סי אנדרהיל, שהגיע מח״ל וצפוי לחזור לישראל בקרוב. אך מסתבר שמאחורי שני המופעים יש דרמה לא קטנה.

כאמור, להקת פורמולה לוהקה למופע ה"שואו" וכבר יצאו כרזות בכיכובן כחלק מהקאסט הראשי. אלא שהיום (ב'), יצאו כרזות למופע ה"לייב" ובה ניתן לראות את בנות הלהקה מככבות גם שם. ועל ידי כך התברר כי פורמולה עזבו את המופע הראשון ברגע האחרון לטובת המופע השני והמתחרה.

© יחסי ציבור TEENK ו-FRESH

משרד הפרסום והתוכן Fresh האחראי על המופע "טיק טוק לייב" מסר בתגובה: "אנו שמחים על ההצטרפות של פורמולה למופע TikTok Live שיתקיים בחנוכה בהיכל מנורה מבטחים".

מ״חוגגים הפקות״ האחראים על המופע ״טיק טוק שואו״ מסר בתגובה:״לאור הצטרפותם של כוכבי ענק כמו סטפן, שירלי לוי, עומר דרור וכוכבים נוספים שאנחנו עוד לא יכולים לחשוף. החלטנו לוותר על השתתפותן.״

מאורי צרור יחסי ציבור וסוכנות רוברטו המייצגים את ״פורמולה״ נמסר: "להקת פורמולה חוזרה רבות ע"י שתי הפקות מדהימה ובחרה להשתתף בגדולה שביניהן. נתראה ב'טיקטוק לייב' בהיכל מנורה בחנוכה הקרוב!"

תגובות