הצופים קבעו: המנצחים הגדולים בטקס בחירת הקהל האמריקאי. צילום:  gettyimages_IL/Frazer Harrison

הצופים קבעו: המנצחים הגדולים בטקס בחירת הקהל האמריקאי

אמש (א') התקיים טקס בחירת הקהל האמריקאי בפעם ה-45. "דברים מוזרים" היא המנצחת הגדולה בתחום הטלוויזיה ואילו לג'ניפר אניסטון הוענק פרס מיוחד. כל הפרטים על הזוכים בכתבה הבאה

אמש התקיים בפעם ה-45 טקס בחירת הקהל האמריקאי בו הקהל זכה לבחור את התכנים והכוכבים שעשו לו את השנה. השנה הטקס כלל 15 קטגוריות שקשורות לטלוויזיה. "משחקי הכס" הובילה עם שמונה מועמדויות שונות ואילו מיד אחריה נמצאים "ריברדייל" ו"דברים מוזרים" עם שבע מועמדויות לכל אחת מהסדרות. אבל למרות שלמשחקי הכס היו יותר מועמדויות בקטגוריות השונות, "דברים מוזרים" היא הזוכה הגדולה מתחום המסך הקטן עם שלושה פרסים - סדרת השנה, דרמת השנה וכוכבת הטלוויזיה של השנה שהוענק למילי בובי בראון. כוכב ריברדייל, קול ספראוס, קטף את פרס כוכב הטלוויזיה. סדרת הריאליטי של השנה הלכה למשפחת קרדשיאן.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

קרדשיאן, הריאליטי הטוב של השנה
קרדשיאן, הריאליטי הטוב של השנה © gettyimages_IL/Frazer Harrison

המנצח הגדול בקולנוע הוא הסרט המצליח "הנוקמים: סוף המשחק", שקטף את פרס הסרט הקולנועי הטוב ביותר וגם בסרט האקשן הטוב ביותר והכוכבים שלו זכו בפרסים השונים. סרט הדמה הטוב ביותר הוענק ל"אחרי ש..." ואילו בקטגוריית הסרט המשפחתי זכה "אלדין". זנדאיה זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בקולנוע על תפקידה ב"ספיידרמן: רחוק מהבית" (שגם לקחה הביתה את הפרס על שחקנית הדרמה הטלוויזיונית) ואילו הכוכב שלצידה, טום הולנד קטף את פרס כוכב סרט האקשן הטוב ביותר. בקטגוריית כוכב סרט האנימציה זכתה ביונסה על תפקידה כנלה ב"מלך האריות". בפרס שחקן הקומדיה הטוב זכה נואה סנטינאו, שהגיע לאירוע עם גבס וקביים.

מי שעוד זכתה לכבוד בטקס היא השחקנית המוכשרת וכוכבת הסדרה "חברים", ג'ניפר אניסטון" שזכתה בפרס אייקון השנה. הכי כבוד!

זנדאיה, לקחה שני פרסים הביתה
זנדאיה, לקחה שני פרסים הביתה © gettyimages_IL/Frazer Harrison

ובתחום המוזיקה - מי שזכו לקחת הביתה שלושה פרסים שונים הן חברות להקת הקיי פופ "בלאקפינק" שזכו בקטגוריות להקת השנה, הקליפ של השנה ומסע ההופעות של השנה. בקטגוריית זמר השנה זכה שון מנדס, שגם לקח הביתה פרס משותף עם קמילה קביו על הלהיט שלהם "סניוריטה". בקטגוריית זמרת השנה זכתה בילי אייליש ואלבום השנה הלך ל-"Lover" של טיילור סוויפט.

נואה סנטינו, לא ויתר למרות הגבס
נואה סנטינאו, לא ויתר למרות הגבס © gettyimages_IL/Frazer Harrison
קול ספראוס
קול ספראוס © gettyimages_IL/Frazer Harrison

 

 

 

תגובות