פרסום ראשון: השינוי הדרמטי של מופע טיק טוק שואו. צילום: באדיבות יחסי ציבור

פרסום ראשון: השינוי הדרמטי של מופע טיק טוק שואו

מופע "טיק טוק שואו" שזכה להצלחה אדירה בסוכות ותוכנן לחזור לבמות בחנוכה משנה את הפורמט. המופע, בכיכובם של לאון שנידרובדסקי, מיכל מצוב, נבו עמרני, קטריקס ושירז שוקרון מקבל טוויסט מפתיע ויתועד לסדרה מקורית שתשודר בערוץ ZOOM

אחרי ההצלחה המסחררת של מופע "טיק טוק שואו" בסוכות בכיכובם של לאון שניידרובדסקי, מיכל מצוב, נבו עמרני, קטריקס ושירז שוקרון, הוחלט להמשיך עם המופע ולהעלות אותו שוב על הבמות בחופשת חנוכה. אך הבוקר (ד'), נודע לפרוגי כי חלה התפתחות משמעותית ומפתיעה והמופע לא יעלה כפי שתוכנן.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי

 

לפרוגי נודע כי המופע, שהיה אמור להיות בן מספר הופעות בלבד במהלך החג, יהפוך למופע ארצי ואף ישנה את שמו. מה זאת אומרת? המופע זכה לביקוש כה רב, עד שהפקת המופע החליטה לשנות את פורמט ההופעות ולהפוך אותו לטור ארצי ענק שיקרא "טיק טוק שואו טור". כוכבי המופע, שיעלה בחנוכה, יסתובבו בארץ במשך כמה חודשים ויבקרו ב-30 ערים שונות.

אבל זה לא הכל, כיאה לטור ענק כמו של הכוכבים הבינלאומיים, גם את המופע הזה ילוו מצלמות שיתעדו את כל המתרחש - על הבמה ומאחורי הקלעים. "הטיק טוק שואו טור" יצולם ויתועד לטובת הפקת סדרה מקורית שתלווה את הטור ותשודר בערוץ זום ותציג לצופים את כל מה שהתרחש לאורך הטור - החזרות על הבמות, ההכנות, מאחורי הקלעים, המפגשים עם המעריצים ועוד ועוד. 

צפו בקרב הטיק טוק של לאון ונבו:

 

 

 

 

 

תגובות