צפו: פסטיבל יערות מנשה החמישי. היה שמח בקהל. צילום: גיא פריבס

צפו: פסטיבל יערות מנשה החמישי

בפעם החמישית, התקיים פסטיבל יערות מנשה בפארק רמת מנשה. למעלה מששת אלפים איש פקדו את היער וצפו במופעים של: "הדג נחש", הבילויים", "מריה קונג", והרכבים ואמנים רבים

למעלה מששת אלפים איש ביניהם ילדים, בני נוער ומבוגרים, פקדו בסוף השבוע האחרון, בפעם החמישית, את פסטיבל יערות מנשה, בפארק רמת מנשה.

הפסטיבל נפתח בחמישי בצהריים עם שורות על גבי שורות של אוהלים בדרך. אביב נוימן ונדב אזולאי הבאר-שבעים פתחו את סוף השבוע במופע כפול לפתיחת הערב בבמה המרכזית.

הופעתה של להקת המחול "מריה קונג" לוותה בהרכב הלייב המדובר "טייני פינגרז", שכתבו פסקול במיוחד למופע, מיד אחריהם עלתה להקת "הבילויים" עם מופע טרום בכורה להשקת אלבומם החדש "הורה הסלמה!" והצליחה לחמם את האווירה ביער  עם שירים מאלבומם החדש לצד להיטים מוכרים ואהובים מאלבומיהם הקודמים.

 

להקת
להקת "הבילויים" במופע טרום בכורה.
צילום: טל ארגוב

 

 

 

הערב הסתיים ברצף מופעים של ההרכבים "אטליז", "Bemet" (ברסלר ומושונוב) ו-"הגרייט משין" שסגרו את הלילה. בצהרי שישי עלה הפייטן שי צברי עם הרכב הסופרגרופ שלו והלהיב את הקהל במופע ים תיכוני, לקראת אלבום ראשון שבדרך. 

"הדג נחש", שחזרו יום קודם מסיבוב הופעות בארה"ב, העירו את הקהל העצום שחיכה להם עם להיטים ותיקים לצד שירי האלבום החדש. צהריי השבת עמדו בסימן גרוב, עם מופע סקסי של "אודליה והסולמייטס", ו-"שממל" שהפתיעו את הקהל עם שירים חדשים מאלבום חדש ושני שנכתב בימים אלו.

"זה הזמן להתעורר". הדג נחש על הבמה.
צילום: גיא פריבס

 

בבמות הצדדיות כיכבו ההרכבים "כלבי רוח", ו-"יפני אדום". בבמת הג'אמים כיכבו אלתורים מוצלחים של חברי להקות שונות שחברו להם יחד. עוד בתחום המחול והתיאטרון, הלהיבו את הקהל מופע הבכורה של "אנסמבל אדמה" ומרסלה גומז, הצגות הילדים "סבתא פשקה" המופע המיתולוגי של ג'וליאן שגרן ואישתו רולנדה והמופע "אנדרלמוסיה בבולוואריה".

ששת אלפים ילדים, בני נוער ומבוגרים פקדו את הפסטיבל.
ששת אלפים ילדים, בני נוער ומבוגרים פקדו את הפסטיבל.
צילום: גיא פריבס

 

בנוסף, נהנה הקהל מסדנאות רוח, בריאות, יצירה יוגה ואקרו באלאנס, במה פתוחה, "קומזיץ משוררים", סדנאות של מיטב מורי בית הספר "רימון" וגא'מים ספונטניים.

תגובות