אורנה בנאי משיקה: להיות לסבית זה דווקא כיף . האיחוד. צילום: ענת מוסברג

אורנה בנאי משיקה: להיות לסבית זה דווקא כיף

האישה האגדה והקומיקאית המוצלחת השיקה את מופע המאה שלה. בדקנו אם השנינות והכישרון להצחיק אנשים עדיין זורם בעורקיה. ארז טל וגיא פינס הביעו נוכחות, לעומת רן דנקר שדווקא בחר להבריז. איך היה לקרן קוזלוב במופע?

אורנה בנאי תמיד עושה שמח בלב, עם הרזומה המרשים והבדיחות הלא רעות בכלל היא הצליחה להותיר לנו טעם של עוד. את המופע התחילה בנאי בהרבה מחמאות לזוגות הגאים, ובייחוד ללסביות "איזה כיף זה לגור עם אישה.. הכל נקי מצוחצח ומסודר ואין איזה גבר עם עיתון".

עוד במדור התרבות של פרוגי:
• שימי אטיאס לפני גולסטאר: "מגשים את החלום"
• צפו: קישוטי חג מולד בסימן מיילי סיירוס
• נפרדים מפול ווקר: הסצנות הכי מרגשות שלו

בנאי, שיצאה מהארון בגיל 45 דאגה להתבדח על העובדה שהיא אישה גאה - ובכלליות על הנשיות. היא סיפרה על הקוסמטיקאית הצרפתייה, הגבות העקשניות שמסרבות להימרט וכמובן - שיטת החינוך המיוחדת שבנאי דואגת לספק לילדים שלה - "הם יושבים בשקט מול הטלוויזיה והראש שלי שקט". 

בפעולה.
בפעולה.
צילום: ענת מוסברג.

רגע, לא כולם ביחד!
רגע, לא כולם ביחד!
צילום: אור גפן

משם בנאי המשיכה לבדיחות הריון, שהאמת לא הצלחנו להזדהות איתן אבל הן בהחלט גרמו לנו לפחד מהעתיד המר, ואפילו כמה נשים ברות מזל מצאו את עצמן מקבלות טיפים להיריון ראשון. כשמסתכלים על זה - לעוברים של אותן נשים דווקא דיי נחמד, לקבל מחמאות וטיפים מהקומיקאית הכי טובה בארץ.

משם בנאי המשיכה לדבר על תופעות הלוואי שלה מההריון, על המשפחה, על הילדים ועל הקהילה הגאה, והאמת? למרות שבהתחלה חשבנו שהמופע לא ידבר אלינו ואנחנו נמצא את עצמנו משתעממים, דווקא המופע הצליח לשעשע אותנו, אפילו כשהוא דיבר על תכנים של מבוגרים. בקיצור - אישה כמו בנאי יש רק אחת: מיוחדת, מצחיקה, ובמיוחד גאה.

בשביל לקדם ולהביע תמיכה במופע המאה הגיע גיא פינס, שדווקא חייך למצלמות. ארז טל שהיה אדיש כמיטבו. דאגו להברזה קבוצתית מהמופע והצליחו לאכזב אותנו - רן דנקר, השחקן הזמר והאושייה המפורסמת שהחליט לדלג על המופע לצד יובל שרף השחקנית המתוקה שגם לא טרחה להופיע וצמד המגישים אורלי וגיא מרוז, שגם הם כנראה העדיפו להישאר בבית.

האיחוד. צילום: אור גפן
האיחוד. צילום: אור גפן

המפיק, מוטי רייף
המפיק, מוטי רייף
צילום: אור גפן


צילום: ענת מוסברג.


צילום: ענת מוסברג.

פינס בא לפרגן.
פינס בא לפרגן.
צילום: אור גפן

האמת? שאורנה השאירה לנו טעם של עוד ואנחנו בטוחים שייצא לנו להיות בעוד הופעות של הקומיקאית המוכשרת.

ומי הקומיקאי האהוב עליכם? שתפו אותנו!

תגיות
תגובות