נותנים תקווה: שפים מלמדים לבשל. צילום: יחסי ציבור

נותנים תקווה: שפים מלמדים לבשל

תיכון "עירוני קריירה תל אביב" קיים את ארוחת "מבשלים הזדמנויות 2014", ארוחה זו היא ארוחת צדקה למען דור העתיד של השפים בישראל. רבים מהשפים הטובים בארץ הגיעו ללמד את בני הנוער קצת על בישול, וכן, היו גם סלבס

תיכון "עירוני קריירה תל אביב" קיים את ארוחת "מבשלים הזדמנויות 2014", ארוחה זו היא ארוחת צדקה למען דור העתיד של השפים בישראל. התיכון איפשר לתלמידים, בני נוער בסיכון, הזדמנות לרכוש השכלה ולמצות את יכולתם מתוך חשיבה עתידית לשילובם בחברה כאשר בידם תעודת מקצוע ייחודית שתסייע להם להגיע לפרנסה מכובדת. בין המקצועות שנלמדים בתיכון: מגמת עיצוב, מגמת בישול ומגמת ספרות. במגמת הבישול במהלך שנת הלימודים מגיעים שפים מובילים בענף המסעדנות בישראל בהתנדבות להעביר סדנאות בישול חווייתיות בפני תלמידי בית הספר. 

עוד במדור הבידור של פרוגי:

את הערב המרגש במיוחד הנחתה בהומור רב מגישת הטלוויזיה עינב גלילי. גם הסלבס ואנשי הערייה הגיעו ובינהם ראש עיריית תל אביב/יפו רון חולדאי ואשתו יעל, סגן ראש העיר אסף זמיר, טהוניה רובל, שירז טל ובן זוגה רוב אנדרס, מור סילבר ומיה קרמר.

עינב גלילי
עינב גלילי © יחסי ציבור
טהוניה רובל
טהוניה רובל © יחסי ציבור
מור סילבר
מור סילבר © יחסי ציבור

מבין השפים אשר השתתפו בפרוייקט – בישלו והגישו לאורחים את מטעמי הגורמה היו השפים רן שמואלי, צחי בוקשתתר, אבי שטיינמיץ, עדי אבו, משה משעלי, ערן זינו, אביבית פריאל, יניב גור אריה, יואב בר, יוגב ירוס, רמי כהן, אורן גירון. השפים מסמלים מודל לחיקוי עבור בני הנוער וחיזוק ליכולתם להצליח. בין השפים והתלמידים נוצרים קשרים אישיים ואף ישנן דוגמאות מוצלחות שתלמידים נקלטו לעבודה במסעדות השפים. 

© יחסי ציבור
© יחסי ציבור
תגובות