איילת זורר מככבת בקמפיין חדש. צילום: לם-וליץ סטודיו

איילת זורר מככבת בקמפיין חדש

וגם: משחקת כאשת מאפיונר בסרט "Awake" בו נאלצה ללמוד רוסית. כמו כן, באפריל הקרוב צפוי לצאת סרט חדש בכיכובה. לכבוד צילומי הקמפיין נבנה לוקיישן מיוחד עשיר בפרחים הממצים את אווירת הקיץ בעוצמה

ביום חמישי האחרון, נרשמה אווירה בסגנון שנות ה-60 על סט הצילומים של רשת האופנה גולברי, כשהשחקנית ההוליוודית, איילת זורר, הצטלמה לקמפיין הקיץ של הרשת.

לצורך הצילומים נבנה לוקיישן עשיר בפרחים הגולשים על קירות בהירים הממצים את אווירת הקיץ בעוצמה.

זורר, אשר מתגוררת בלוס אנג'לס, הגיעה לארץ עם בעלה גלעד ובנם ליעד, למשך שבוע ימים בהם תנסה לשלב עבודה וביקור משפחתי, כולל הדלקת נרות חנוכה, טיול בחמת גדר ובגן החיות בירושלים.

לפני הגעתה לארץ, סיימה זורר לצלם בקנדה את הסרט "סופרמן" בו היא מגלמת את אמו של סופרמן, לצד השחקן המוערך ראסל קרואו שמגלם את בעלה. איילת סיפרה על הסט, שהסרט צפוי לצאת לאקרנים בקיץ 2013.

עוד סיפרה זורר כי סיימה לצלם גם סדרת טלוויזיה אמריקאית בשם "Awake" של רשת "NBC" בה היא מגלמת אשת מאפיונר רוסי, ולצורך התפקיד בסדרה נאלצה ללמוד רוסית. כמו כן באפריל הקרוב צפוי לצאת סרט נוסף חדש בכיכובה למסכים שנקרא "Darling Companion" בו היא משחקת כמיסטיקנית שמתקשרת עם כלב שנאבד לבעליו, כשלצידה מככבים בין היתר: דיאן קיטון.

הביקור בארץ עורר בזורר געגועים רבים והיא סיפרה שלצד ההצלחה ההוליוודית היא מתגעגעת מאוד לישראל, למשפחה, לחברים לאוכל ובעיקר לים.. עוד  הוסיפה בחיוך שלמרות שריח הסופגניות באוויר מפתה מאוד, היא לא נוגעת בתענוג המשמין, עד סיום צילומי הקמפיין, אך עם סיום יום הצילום הארוך הופתעה זורר ע"י צוות ההפקה במגשי סופגניות מכל הסוגים והמינים יחד עם לביבות חמות וטריות.

איילת זורר על סט הצילומים. צילום: לם-וליץ סטודיו.
 
איילת זורר על סט הצילומים. צילום: לם-וליץ סטודיו.
 

>> הצביעו והשפיעו: הסקר של פרוגי

>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פרוגי

תגובות