אהבת כואבת: דניאל גד ושני אטיאס נלחמים בזוגיות אלימה.

אהבת כואבת: דניאל גד ושני אטיאס נלחמים בזוגיות אלימה

ארגון נעמ"ת בחר השנה להתמקד באלימות בין זוגות צעירים וגייס לקמפיין שלו את כוכבי גאליס, שני אטיאס ודניאל גד: "הצעירים היום חשופים יותר מתמיד לאלימות מילולית ופיזית בעיקר ברשתות החברתיות"

כבכל שנה, גם השנה ארגון נעמ"ת (ארגון נשים עובדות ותורמות) השיק את הקמפיין השנתי שלו לרגל היום הבינלאומי נגד אלימות בלפי נשים. השנה בחרו נושא מיוחד להתמקד בו ולהביא אליו את המודעות: אלימות בין בני זוג בגיל הנוער.

עוד במדור הבידור של פרוגי:

כדי לעורר את המודעות לנושא, בחרו השנה לקחת את כוכבי "גאליס", שני אטיאס ודניאל גד לצורך הקמפיין המיוחד שצולם כמעט כולו רק עם הידיים שלהם בניסיון לשים לב לגבולות ולסימנים אשר עלולים להצביע על מערכת זוגית בעלת מאפיינים אלימים כשהמסר העיקרי הוא "זה בידיים שלך".

אומנם אטיאס וגד אינם בני זוג בחיים אך הם חוברים יחד לקמפיין למטרה חשובה ששמה דגש על בעיות ממשיות שקורות בזוגיות צעירה כמו תחושת שתלטנות ואובססיביות כלפי בן או בת הזוג.

 
זה בידיים שלך!

מוזמנות ומוזמנים לשתף! קנאה, זלזול, איפה עובר הגבול בין אכפתיות לאובססיביות, אלימות יכולה להופיע בכל מיני צורות, זה בידיים שלך! לקראת היום הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים 2015, נעמת יצאה בקמפיין ייחודי המתמקד באלימות זוגית בקרב בני נוער בחברה הישראלית – ורתמה למטרה את כוכבי הנוער שני אטיאס ודניאל גד.בימוי והפקה: Soda creative video

‎Posted by ‎נעמת | Women @ Work‎ on‎ יום רביעי 18 נובמבר 2015

מעבר לצילומים, משתתפי הקמפיין רואים במסר משהו חשוב שאי אפשר לעבור עליו בסדר היום- דניאל גד: ״הצעירים היום חשופים יותר מתמיד לאלימות מילולית ופיזית בעיקר ברשתות החברתיות שמהוות קרקע פורייה לאלימות בין בני זוג לצערנו. כשאת נמצאת במערכת יחסים לא תקינה אין דבר כזה 'לא נעים לי'- אל תבליגי, אל תשתקי ותציפי את הדברים. היה לי לכבוד לקחת חלק בקמפיין של ארגון נעמת, וכולי תקווה שהוא יוביל לשינוי אמתי". 

שני אטיאס:"אני באמת מאמינה שאנשים שנמצאים ב-״פרונט״ יכולים להשפיע. ואם לא נאמין בזה לא נחולל שינוי. הדרך היא להתחיל בדור הצעיר שעדיין לומד מהי דרך חיים. ואלימות היא בהחלט לא וצריך להשריש את זה מילדות".

© צילום מסך מפייסבוק

יו"ר ארגון נעמת גליה וולוך מסרה על הקמפיין: "החלטנו השנה לעסוק לראשונה בתופעה שהולכת ומתרחבת מתחת לפני השטח ולמרות זאת התחושה היא שלרוב אנו בוחרים לטאטא אותה מתחת לשטיח. שמחתי לגלות שכוכבי הנוער המובילים בישראל, המהווים מושאי הערצה אצל רבים מבני הנוער מבינים את חשיבות הנושא ושמחו להירתם לטובת הקמפיין החשוב".

הקמפיין עלה לרשת בימים האחרונים וכבר צבר מעל 100 אלף צפיות וכ-500 שיתופים. שיא הקמפיין יגיע ביום רביעי הקרוב, ה-25 בנובמבר כשיצויין היום הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים.

 

תגובות