אושר ועושר: ג'ניפר גודווין וג'וש דאלאס הורים בפעם השניה. צילום: abc באדיבות yes

אושר ועושר: ג'ניפר גודווין וג'וש דאלאס הורים בפעם השניה

האגדה יוצאת גם למציאות, ובפעם השניה שלגייה והנסיך הפכו להורים מאושרים בחיים האמיתיים. האם זה ישולב גם בעונה הבאה של "עד עצם היום הזה"? כל הפרטים

זה בהחלט סיפור מושלם מהאגדות בין שני השחקנים הראשיים של סדרת הפנטזיה האהובה והמוצלחת "עד עצם היום הזה" שהפכו להורים בפעם השניה.

עוד במדור הבידור של פרוגי:

ג'ניפר גודווין וג'וש דאלאס מוכרים לנו יותר כ"שלגייה" ו"הנסיך צ'ארמינג" כבר חמש עונות בסדרה שלהם, הם הכירו על הסט, ובדיוק כמו הדמויות שלהם הם התאהבו, הפכו לזוג ואף נישאו בחתונה מרגשת שכללה סיפור מטורף על השגת הכתובה (כיוון שג'ניפר יהודייה), השניים ילדו את בנם הבכור, אוליבר, באפריל 2014 במהלך צילומי העונה הרביעית של הסדרה - מה שאילץ את הכותבים לשלב את הפרט הזה בעלילה.

© GettyImages

אך אמש (ג'), אחרי הריון נוסף שנמשך בצילומי העונה החמישית, הכריזו הזוג באופן רשמי על הולדת ילדם השני,לו הם בחרו לקרוא - הוגו ווילסון דאלאס. את ההודעה הם מוציאים תשעה ימים מאז הולדתו של הבן (ב-1 ביוני). אם אתם חושבים שזה היה מהיר מדי, נספר שג'ניפר כבר סיפרה בעבר בריאיון כי היא מתכננת להביא כמה שיותר ילדים והוסיפה "כמה שהיקום יעניק לנו".

לידת הילד בסדרה "עד עצם היום הזה"
 

על ההורות סיפרה לפני הלידה: "בפעם הראשונה חשבנו להיות גיבורים כמו בסדרה ולעשות הכל בעצמנו, הפעם נלך על סגנון החיים ב-L.A ונשתמש גם במטפלת".

אותנו מסקרן לדעת האם גם את הלידה השנייה ישלבו בעונה השישית של "עד עצם היום הזה" שתצטלם ממש בקרוב?

תגובות