נא להתרגש בהתאם: עומרי בן נתן וקסניה טרנטול התארסו. צילום: רפי דלויה

נא להתרגש בהתאם: עומרי בן נתן וקסניה טרנטול התארסו

הם הפתיעו אותנו כשהפכו לזוג בבית האח הגדול ואחרי זוגיות צמודה של שנה, עומרי שלף את הטבעת והציע נישואין לקסניה

"האח הגדול" יכול להיות מרוצה / מובטח לו מקום נוסף בגן עדן. אחרי שדנית ואליאב (משתתפי העונה החמישית) נישאו זה לזו אחרי שהכירו בתכנית (ואפילו האח הגדול בעצמו קידש אותם), כעת זוג נוסף מצטרף לרשימת האהבות המוצלחות של בית האח.

עוד מערוץ הבידור של פרוגי:

בזמן שהעונה השמינית (והאחרונה של "קשת") משודרת בימים אלו על המסך - היא מקבלת דחיפה טובה מבחוץ כשממש הערב (ה'), עמרי בן נתן שלף את הטבעת מול הכותל המערבי בירושלים והציע נישואין לבת זוגתו / קסניה טרנטול.

 

היא אמרה לי ״דה״

A photo posted by Omri Ben natan עמרי בן נתן (@omribennatan) on

ההצעה
ההצעה © אינסטגרם

השניים הכירו בעת השתתופתם בעונה השביעית של "האח הגדול" ובניגוד למה שציפינו - הפכו לזוג מוצלח, צמוד ויציב שלא נודע על ריב מתוקשר אחד ואף לא נפרדו מרגע שיצאו מהבית - וזה מה שיוביל אותם לחופה.

כזכור, לפני כמה חודשים פרסם בן נתן באינסטגרם סרטון שלו עובד על טרנטול שהוא מתכוון לכרוע בפניה ברך בעת צילום סרטון למעריצים ובעצם כל מה שהוא עשה היה לקשור את שרוכיו בנעליים - אלא שהפעם מדובר בהצעה אמיתית לחלוטין מלווה בתמונת אינסטגרם חגיגית עם טבעת והכיתוב המשעשע: "היא אמרה לי 'דה".

© אינסטגרם

רק בתחילת השבוע פגשנו את הזוג ושאלנו אותו על חתונה ושמלות כלה, אלא שקסניה עוד בכלל לא חשבה על זה בעוד עומרי מיהר להעביר את הנושא - כנראה כי הוא כבר ידע מה הולך להיות בסוף השבוע.

קסניה ועומרי על החתונה. כתבת: אורן טוב | צילום: אלינה רבינוביץ'
 

אז האם יש סיכוי גם לאביחי ומעיין או אורנה ודן שנמצאים ממש עכשיו בבית? רק הזמן יגיד, ובינתיים נאחל המון מזל טוב לזוג שכבר החליט ללכת לחופה.

 
תגובות