פרוגיצה: היוצר רמי פיינשטיין. רמי פיינשטיין. צילום: קרן פרטוק

פרוגיצה: היוצר רמי פיינשטיין

הפעם בפינת האירוח של פרוגי, היוצר רמי פיינשטיין מדבר על הכל. החל מהפחד הכי גדול שלו, הדמעות שזולגות כשצופה בסרטים מרגשים, הסטאטוס הזוגי שלו, השנאה הכי גדולה, והפאדיחה הכי מצחיקה שלו

אני הכי אוהב: רגעים של יצירה שבהם נוצר שיר חדש.

אני הכי שונא: צביעות, אלימות וחוסר סבלנות.

הכי מאפיין אותי: להיכנס לדיון עמוק על מצבה של החברה הישראלית ויום אחרי זה לראות את הגרסה החדשה של  בברלי הילס 90210 בטלוויזיה.

ההשראה הכי גדולה שלי היא: פול סיימון ודייב מתיוס בנד. בגלל השירים שמרגשים אותי, הכבוד הגדול למילים ושבירת המוסכמות המוזיקליים.

הפאדיחה הכי גדולה שלי: יש לי פאדיחה קבועה שאני זוכר פרצופים ושוכח שמות . כבר פיתחתי מונולוג קבוע שבו אני מתנצל ומאשים את הדיסלקציה שלי.

מה עוד לא עשיתי ורוצה לעשות: להסתגר לכמה חודשים עם הנגנים שלי בתוך אולפן במקום מרוחק ומבודד, לצאת עם אלבום, לצאת לסיבוב הופעות עולמי ולעבור את ה-3 מליון בטמפל ראן.

מה אנשים לא יודעים עלי: שאני עולה חדש כבר יותר משלושים שנה. כשהייתי בן שנתיים עלינו מארצות הברית לישראל. עוד דבר שלא יודעים עלי זה שאני בוכה בסרטים.

אם לא הייתי מוזיקאי: בטח הייתי באקדמיה או עוסק במקצוע החינוך, אולי אפילו עיתונאי.

מה למדת: למדתי סוציולוגיה והיסטוריה של עם ישראל לתואר ראשון בבר אילן וכמה קורסים ברימון.

סטאטוס זוגי: עדיין לא נשוי.

בימים אלה עובד על: האלבום החדש שלי "מישהו חייב להישאר כאן" יוצא בימים הקרובים. אנחנו עורכים מופע השקה חגיגי בזאפה תל אביב עם אורחים מיוחדים כמו משה לוי ואבי גרייניק. אחר כך צפויות עוד הופעות יחד עם ההרכב או סולו עם הגיטרה, ברחבי הארץ.

תגובות