סלינה על הזוגיות עם ג'סטין: "הייתי קורבן להתעללות". צילום: gettyimges.ILJason Merritt/TERM

סלינה על הזוגיות עם ג'סטין: "הייתי קורבן להתעללות"

למרות שעבר מספיק זמן מאז וכל אחד מהם כבר נמצא במקום אחר בחייו, זוגיות העבר של ג'סטין ביבר וסלינה גומז ממשיכה להעסיק רבים. והפעם: ראיון שהעניקה גומז חושף תחושות אישיות שלה מתקופת הזוגיות

שנתיים חלפו מאז הפרידה הסופית של ג'סטין ביבר וסלינה גומז - מהזוגות המדוברים של עולם הבידור הבינלאומי. מאז כידוע, ביבר הספיק להתחתן וסלינה המשיכה הלאה אף היא. מדי פעם צצים אזכורים לזוגיות ביניהם בין אם זה בשירים של כל אחד מהם ובין אם זה פרשנויות שונות לדברים שהשניים כותבים ברשתות החברתיות. אך לא רק זה, עד היום התקשורת אוהבת לשאול את הכוכבים המדוברים בראיונות על הזוגיות מן העבר מה שמוליד עוד כמה ציטוטים מפתיעים בכל פעם מחדש.

עוד בערוץ הבידור של פרוגי:

בראיון של סלינה גומז לרשת הרדיו "NPR", שוחחה הכוכבת עם השדרנית, בין היתר, על הסינגל שלה - "Lose You To Love Me" - שכבר נאמר עליו לא פעם כי הוא נכתב על מערכת היחסים הסבוכה עם ביבר. "זו מעין פרידה מג'סטין ביבר, שאני מניחה שעליו הסינגל מדבר", אמרה המראיינת לגומז. "היית צריכה להכניס את השם, הבנתי אותך...", ענתה הכוכבת.

 

סלינה נשאלה אם היא זוכרת את התקופה הזאת (תקופת הזוגיות עם ביבר - מ.א) כתקופה כואבת בחייה, וזו ענתה כי:  "לא, כי מצאתי את הכוח בזה. זה מסוכן להישאר במנטליות של קורבן. ואני לא באה לזלזל, אבל אני מרגיש שהייתי קורבן להתעללות מסוימת".

"את מתכוונת להתעללות רגשית?", הבהירה המראיינת בשאלתה. "כן", הכריזה גומז והסבירה: "ואני חושבת שזה משהו שאותו הייתי צריכה למצוא דרך להבין אותו כאדם בוגר יותר כמו שאני היום. והייתי צריכה להבין את הבחירות שעשיתי. אני בהחלט לא רוצה לבזבז את שארית חיי בדיבורים על זה, אני ממש גאה בכך שאני יכולה לומר שאני מרגישה הכי חזק שחשתי ומצאתי דרך פשוט לעבור עם זה כמה שיותר חן".

בסבב הראשון של השניים
בסבב הראשון של השניים © צילום מסך מאינסטגרם

רשת הרדיו, NPR, ציינה בסוף הראיונות כי הם פנו לצד של ג'סטין כדי לקבל גם את דבריו בהמשך בנושא. יהיה מעניין!

תגובות