צפו: העולם על פי בני גולדשטיין. העולם על-פי בני. צילום מסך

צפו: העולם על פי בני גולדשטיין

בני גולדשטיין יוצא האח הגדול מספר על הפרק הראשון של סדרת האינטרנט החדשה שלו "העולם על-פי בני" ומסכם את החוויות המצחיקות שלו בצילום הסדרה

בני גולדשטיין, יוצא הריאלטי "האח הגדול", העלה אתמול ליוטיוב את הפרק הראשון בסדרה אינטרנית חדשה שלו - "העולם על-פי בני".

אורך כל פרק הוא כחמש דקות. את הסדרה החליט גולדשטיין לצלם כדי לשמח את כל עם ישראל, בפרק הראשון הוא מראה את אהבתו לשלי ("האח הגדול"), ומבקר את בקבוקי השמות של "קוקה קולה".

"אחת התגובות הכי נפוצות שאני מקבל מאנשים זה שהם מתגעגעים לראות אותי על המסך שלהם. אני חייב להודות שגם אני מתגעגע להופיע על המסך שלכם".

"אז נכון, כל אחד שאני פוגש או נתקל בו מקבל ממני את מלוא תשומת הלב, אבל הגעתי למסקנה שזה לא מספיק", מספר גולדשטיין ומוסיף, "החלטתי שאני צריך להביא לידי ביטוי את הצדדים שאהבתם בי וביקשתם לראות מהם עוד בדרך חדשה". 

"חיפשתי דרך מקורית להראות לאנשים שוב את בני השטותניק היצירתי ומלא שמחת החיים שהם כל כך נהנו לצפות בו. את בני שבעיקר רוצה לעשות שמח ולהעלות חיוך על הפנים של כמה שיותר אנשים", הוא מספר. 

בפרק הראשון בסדרה יוצא גולדשטיין לחוף הים, שם הוא מראיין אנשים אנונימיים על השמות שמוצגים על בקבוקי הקולה של חברת "קוקה קולה", בנוסף בני החליט להשתעשע ואפילו להתקלח בקולה במקום במים.

איך הגיע הרעיון ליצור את הסדרה האינטרנטית "העולם על-פי בני"?

"צילמנו את 'העולם על-פי בני' בלי אמצעים ובלי תקציב בכלל, אבל עם הרבה מאוד אהבה. הכל מתוך רצון לבדר ולהצחיק. עשייה שכולה באה מתוך הלב. אני מקווה שתצפו בתוכנית ותהנו מחמש דקות של בני אמיתי ב'נטורל', ושתמשיכו לעקוב גם אחרי הפרקים הבאים".

פרק הבכורה של הסדרה האינטרנטית

אנחנו כבר מחכים לפרק הבא, מה איתכם? 

תגובות