מה החבר הכי טוב של האישה? אור דניאל מספרת. אור דניאל. צילום: יהונתן אזולאי

מה החבר הכי טוב של האישה? אור דניאל מספרת

מי מהסלבס פתח את הבוקר בתצוגת האופנה של גולברי? אנחנו היינו שם כדי לתפוס אותן לראיון צפוף על סגנון הלבוש שלהן וגם על החיים האישיים. פייר? גילינו דברים מה זה שווים. מה התפקיד החדש של איילת זורר? למה טהוניה נוסעת לחו"ל והאם סוף-סוף אור דניאל ודור דמרי מתחתנים? התשובות לפניכם

אושיות אופנה רבות הגיעו אל תצוגת האופנה של "גולברי" בתחילת השבוע. אנחנו היינו שם כדי לתפוס אותן לראיון צפוף על סגנון הלבוש שלהן וגם על החיים האישיים. פייר? גילינו דברים מה זה שווים. "מעולם לא הייתי באמת דוגמנית" מספרת לנו השחקנית ההוליוודית איילת זורר, שהבהירה לנו חד משמעתית ש"אולי אני משמשת כפרזנטורית, אבל מאז ומעולם אני שחקנית".

עוד במדור התרבות של פרוגי:

כזכור, זורר חיה בחו"ל ומגיעה לגיחות קצרות בארץ. על הגעגוע לישראל היא מספרת כי "בשנים האחרונות יצא לי פחות להתגעגע, כי בשנתיים האחרונות אני עובדת בעיקר בישראל, כשאני טסה לפחות 3-4 פעמים בשנה. אז יוצא שאני רואה את המשפחה והחברים שלי יחסית באופן קבוע. אבל אם באמת יש משהו שאני מתגעגעת אליו, הוא הים. אני לא מהמשתזפות, אבל נעים לי במים החמים של הים, כמו במים של האמבטיה. והאוקיינוס בארצות הברית הוא קר, גם בקיץ וגם העניין של הכרישים, אני לא מתה עליו".

זורר, לא רק דוגמנית.
זורר, לא רק דוגמנית.
צילום: אסף לב ושי וליץ

אבל הדבר החם באמת הוא הסרט שאליו היא מצטלמת, "היום האחרון במדבר". פחות מ-48 מאז התצוגה שהייתה, היא כבר טסה לארצות הברית כדי להמשיך בצילומים לסרט שעלילתו עוסקת באיש קדוש שהולך במדבר, כשלצידו השטן. "הוא בעצם פוגש את המשפחה שלו ורואים איך הם משפיעים על חייו ואיך הוא משפיע על חייהם" סיפרה לנו זורר. על סגנון הלבוש שלה היא אומרת כי "לא צריך שום דבר חוץ מנעליים, שהן בעיני נחשבות לאקססוריז".

בתחום האופנה, גם מלכת ההשקת ליהיא גרינר, חשפה בפנינו כי היא "לא קונה תכשיטים לעצמה, אלא קונים לה" (הלוואי עלינו אגב). מבחינת הלבוש - "כל דבר שחור" ומתנה? "אני לא רוצה שום מתנה מבעלי יוסי (צבר - ק"ס), כי קיבלתי את הילד הכי מושלם בעולם".

יש לה כבר את המתנה הכי שווה בעולם.
יש לה כבר את המתנה הכי שווה בעולם.
צילום: יהונתן אזולאי

ומה הפטיש של יוליה פלוטקין? הבחורה עם השיער הכי יפה אברררר סיפרה לנו שיש לה "פטיש לגרביונים", ונשאלה עד כמה המראה החיצוני חשוב לה, היא ענתה "7 מתוך 10". אגב, אם אתם רוצים להכיר את פלוטקין קצת הרבה יותר טוב, אתם מוזמנים להציץ בראיון בלעדי ומיוחד שקיימנו איתה ימים בודדים לפני החתונה.

פלוטקין.
פלוטקין.
צילום: אסף לב ושי וליץ

ועכשיו, לזוג היפה של השכבה - אור דניאל ודור דמרי. סיפור האהבה של "האח הגדול", דניאל סיפרה לנו שפריט האופנה שהיא הכי אוהבת היא "גופיית סבא" והאקססוריז? "יהלום" היא אומרת ומסבירה: "חברו הטוב של האישה". האם זה אומר שהיא מצפה לטבעת נישואין בקרוב? ממש לא: "אין בידי שום טבעת אירוסין". על הטיפוח העצמי מספרת לנו דניאל כי "מבחינת טיפוח עצמי נורא חשוב לי להיות נקייה, ולהריח טוב. אני מהאובססיביות של הקרמים, בשמים, קרם כזה וקרם כזה, ואיך שאני נראית תלוי לאן אני הולכת".

ההפתעה הגדולה של התצוגה, היא דווקא טהוניה רובל, שהפעם הגיעה לאירוע בתור דוגמנית מסלול ונראתה לוהטת מתמיד. כשנשאלה רובל עד כמה חשוב לה המראה החיצונה, היא דירגה "0 מתוך 10". בתכלס, למי אכפת? העיקר האופי. אגב, תתפלאו, רובל ממש לא מתה על אקססוריז. "אני לא כזאת מתה על אקססוריז, יש לי עגילים שאני הולכת איתם תמיד", ואם היא בחו"ל, זה בעיקר כדי לקנות תכשיטים ולעשות שופינג. למה? "כי המחירים פה יקירים מידי, אז טסים לחו"ל".

לא חשוב היופי, העיקר האופי.
לא חשוב היופי, העיקר האופי.
צילום: יהונתן אזולאי

תגובות