מ"גאליס" ועד "השמיניה": מפגשי המעריצים הכי חמים בקיץ. צילום: משה אבוטבול

מ"גאליס" ועד "השמיניה": מפגשי המעריצים הכי חמים בקיץ

אינספור ילדים מארגנים מפגשי מעריצים ענקיים ומכובדים, בהם הם מוכרים מוצרים של סדרות טלוויזיה ישראליות וכוכבי ילדים ונוער ישראליים. מי ברשימת המפגשים השווים?

לכל ילד כיום, יש אדם אחד שהוא מעריץ. אם זה כוכב מסדרה, אם זה זמר או סתם אם זה אדם מסוים בחיים שלו. אז איפה המעריצים יבלו את החופש הגדול? התשובה פשוטה: במפגשי מעריצים או במופעי הקיץ החמים.

מפגש "תומרקיניות"

את יון תומרקין התחלתם להכיר בעיקר מסדרת הילדים "האי", ומאז הוא השתתף ב"חצויה" שהפכה להיסטריה. תומרקין הצעיר עבר סדרות רבות ביניהן, "הילדים מגבעת נפוליאון", "חשופים", "תנוחי", "סימני שאלה", "הבורר", ונוספות. את הקאמבק עשה בסדרת הילדים "מועדון החנונים", בו שיחק לצד האקסית עמית פרקש.

לתומרקין לא חסרים מעריצים. הם פותחים לו דפי מעריצים, עוקבים אחריו באינסטגרם ומרעיפים עליו המון אהבה, לא פחות משזכה לה בימי "האי". אחת המעריצות הכי גדולות של תומרקין מארגנת מפגש מעריצים לוהט שיעביר לכם את החופש הכי בכיף.

תומרקין ופרקש בפרמיירת
תומרקין ופרקש בפרמיירת "מועדון החנונים" © אור גפן

איפה? בקניון עזריאלי, בתל אביב. ליד H&M.
מתי? המפגש בוטל בעקבות המצב הביטחוני (09/07)
מה בתכנון? מי שרוצה להשתתף במתנה ליום הולדת של יון צריך להביא עשרים שקלים. המעריצות יכינו שם את המתנה ליום ההולדת שלו שיחול ב-22 ליולי, ויכירו את כל הבנות. כמו כן, במפגש המעריצות יחליטו גם מתי לתת ליון את המתנה וילכו ל"זרעים של שתיקה" (הצגה של יון) כדי לתת לו את המתנה.
שעת המפגש: החל מהשעה 16:00.

>> לפרטים נוספים הקליקו כאן

מפגש "גאליסים"

"גאליס" היא סדרת הנוער המצליחה ביותר מאז "השמיניה" וסחפה אחריה אינספור מעריצים. המעריצים החמים ביותר ארגנו מפגש המכונה "מפגש גאליסים" שיתקיים בחופש הגדול. מארגנות המפגש הן המנהלות האתר הרשמי של גאליס. מארגני המפגש הם מנהלי הדף הפייסבוק "השמינייה הדור הבא עונה 4" בשיתוף עם דפי האינסטגרם: hashminiya_official1 ו-Ha_shminiya_lovers. בפסקה על מפגש "שמינסטים".

איפה? בפארק הירקון-גני יהושע תל אביב.
מתי? ביום רביעי ה-16 ביולי.
מה בתכנון? מכירת אביזרים ומוצרים של גאליס.
שעת המפגש: החל מהשעה 12:30.

מפגש "שמיניסטים"

סדרת הנוער "השמיניה" שברה שיאים לפני כשבע שנים כשגררה אחריה אינספור מעריצים שהקדישו לכוכבי הסדרה דפי פייסבוק וארגנו מפגשים ענקיים. כיום, כשהסדרה חזרה לעונה רביעית, היא החזירה את הכוכבים האהובים לאור הזרקורים, והמעריצים מארגנים מפגש שמוקדש לכל מעריצי הסדרה.

איפה? בפארק הירקון שנמצא בגני יהושע, תל אביב.
מתי? ביום ראשון ב-20 ביולי.
מה בתכנון? במפגש יהיו הגרלה, חידונים ופרסים, עמדת מכירה, מוזיקה,פינת סלפי ועוד.
שעות המפגש: החל מהשעה 12:00.

>> לפרטים נוספים הקליקו כאן

עוד במדור התרבות של פרוגי:

מפגש "שרניאל"

כוכבי הסדרה "גאליס", שירן סנדל ודניאל מורשת, שמגלמים את יולי וליעם הזוג הכי מתוק שנראה אי פעם על המסך, גוררים וסוחפים אחריהם גל של מעריצים שפותחים להם דפי אינסטגרם ודפי פייסבוק, בהם השניים מקבלים תמיכה ואהבה גדולה. תפנו לכם את לוח הזמנים שלכם כי בקרוב מאוד יהיה מפגש מעריצים לסנדל ומורשת.

מארגני המפגש הן עמית סייברי ושחר שרואני. לפרטים נוספים חפשו בפייסבוק: Amit Savery.

איפה? בגני טבע בפארק הירקון, תל אביב.
מתי? ביום רביעי ה-6 באוגוסט.
מה בתכנון? מכירות מדבקות של גאליס, כובעים, חולצות, אוזניות, מגנים לאייפון ולגלאקסי ועוד המון דברים של גאליס.
שעות המפגש: 13:30 עד 16:30.

מפגש "מרגוליסים ומרגוליסיות"

את הילי מרגוליס אין מצב שאתם לא מכירים. מרגוליס השתתפה בעונה השנייה של התכנית המוזיקלית "פרויקט הלהקה 2", ששודרה בערוץ הילדים, ונכנסה ביחד עם אור כהן אכד וסתיו וקנין ללהקת "לולי פופ". דף המעריצים הרשמי בשיתוף עם מעריצות גדולות של מרגוליס, ארגנו מפגש מעריצים הנקרא: "מפגש מרגוליסים ומרגוליסיות".

מארגני המפגש הם לירז (מנהלת דף המעריצים), שי, ליעם, שחף, קסניה ואלינה.

איפה? בפארק הירקון שנמצא בגני יהושע, תל אביב.
מתי? ביום ראשון ה-24 באוגוסט.
מה בתכנון? מכירות, אוכל ודברים של מרגוליס. יכול להיות שגם הילי תהיה במפגש.
שעות המפגש: החל מהשעה 12:30.

>> לפרטים נוספים הקליקו כאן

© רועי ברקוביץ
תגובות